Jak umýt okna během chvilky

K mytí oken je třeba kbelík a hadr. Určitě s těmito pomocníky okna umyjete, ale dá vám to víc práce, než kdybyste si pořídili třeba inovativní prostředek přímo určený k mytí oken. Je to mnohem efektivnější, mnohem lépe si poradí s prachem a nebudete muset investovat tak moc času a sil do leštění. S vysavačem na okna třeba od společnosti Vileda Windomatic budete mít okna umytá snadno a rychle bez jediné šmouhy za pár minut.

Jak mýt okna

Okna myjte v domě vždy od shora dolů, první v horním patře a postupujte směrem dolů. Nebudete se muset trápit s případnými kapkami, které budou stékat z mytých oken nahoře na ta vyleštěná dole. Pokud to vaše okna umožňují, můžete je sundat z rámu, protože se vám budou v horizontální poloze mýt mnohem snáz. Plazení se po parapetu, abyste se dostali až k okrajům, není nic příjemného, ale to jistě znáte. Pokud jste se k mytí oken dlouho nedostali, budete možná muset okna umýt dvakrát.

Zdroj: Vileda.cz

Moderní pomocníci na mytí oken

Zkuste si vzít na pomoc moderní pomocníky, kteří odvedou kus velké práce za vás a tím vám ušetří nejen spoustu sil a nervů, ale také velké množství času. Vysavač na okna s dobrým sacím výkonem je velký pomocník. Umyje nejen okna, ale i zrcadla nebo sprchové kouty. Plochy nejprve přetřete hadrem s přípravkem, pak je vysajete vysavačem od a okna se lesknou jako nová. Hlavice je flexibilní a dostanete se s ní prakticky všude. Vysavač dokonce není nijak těžký a dobře se drží v ruce. Okna i zrcadla jsou umytá v rekordním čase a bez šmouh.

Okna bez šmouhy

Okna se díky přístroji brzy lesknou jako nová. Stačí je jen jednou umýt hadrem a pak vysát vysavačem. Tam, kde vám zůstane trochu kapek blízko rámů, je jednoduše setřete a budete mít hotovo. Vysavač není ani příliš těžký, ani není příliš hlučný. S vysavačem na okna vám odpadne spousta práce a leštění šmouh. Ze začátku si získáte cvik a pak už to půjde skvěle. Budete mít velmi rychle umyto a vyleštěno. Nádržka na vodu je dostatečně velká, přístroj se dobře drží v ruce a není nijak těžký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *