Toaletní stolky do ložnice se vrací

Móda toaletních stolků se konečně vrací. Jde o vysoce praktickou věc a toaletní stolek je ozdobou ložnice. Ranní i večerní toaleta je složitý proces. Každá žena ví, že čištění pleti je nejdůležitější věc v péči o pleť a k tomu je třeba dostatečný prostor. Ranní účes i líčení také zabere dost času. Při vícečlenné domácnosti oceníte, že tento proces nemusí probíhat v koupelně a nebudete jiným zabírat místo a čas. Navíc mají toaletní stolky mnohem lepší osvětlení. Toaletky jsou znovu do módy a ženy znají jejich kouzlo.

Toaletní stolek

Tenhle pomocník vám dává svůj vlastní prostor, kam si můžete dát veškeré krémy, flakonky s parfémy, hřebeny a šperkovnice. Máte tam i zásuvku, kam můžete schovávat poklady. Moderní pojetí toaletky může vypadat třeba jako originální konstrukce z kovu, případně ji může tvořit pár zajímavých polic připevněných na zdi. Seženete nápaditý, historický, moderní i zcela jednoduchý toaletní stolek. Kouzelný stoleček můžete pořídit také přesně na míru, aby skvěle zapadl do interiéru vaší ložnice. Pokud se ráno boxujete v koupelně a nemáte dostatek vlastního prostoru, protože je malá, dopřejte si svou oázu klidu, jako je toaletní stolek.

Výběr toaletních stolků

Při výběru vzhledu toaletky záleží jen na vašem vkusu a na stylu interiéru, kam by měl stolek dobře zapadnout. V moderním designu se dobře uplatňuje plast, sklo a kov. Vrací se přírodní dřevo s nápaditými tvary a zdobením, ale i starožitné kousky. Samozřejmou součástí toaletního stolku je vždy veliké nejlépe polohovací zrcadlo, a k němu i menší zvětšovací zrcátko. Součástí musí být také dobré osvětlení zrcadla v přirozeném tónu neměnící barvu pleti. Mělo by imitovat denní světlo. K toaletnímu stolku patří také taburet či židlička, která zajistí pohodlí při líčení, česání a čištění pleti. Při výběru pamatujte na dostatek úložného prostoru, kde každá kosmetická pomůcka bude mít své místo, odkud je snadné ji vzít a použít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *