Klasika v novém tvaru. Moderní plechová střešní krytina TREND od společnosti Blachotrapez

Plochá plechová střešní krytina Trend má moderní tvar, přitom si zachovává léty prověřené tradiční řešení. Byla navržena s ohledem na ty nejdrobnější detaily. Odpovídá posledním designovým trendům, které korespondují s nejnovějšími módními architektonickými řešeními a současně má nadčasový plochý povrch.

Moderní plechová střešní krytina TREND

Moderní plechovou střešní krytinu TREND od společnosti Blachotrapez charakterizuje dokonalá přesnost výroby a bezvadný vzhled. Je velice elegantní, dokonale přesná a má netradiční vzhled. Dokáže okouzlit nejnáročnější zákazníky. Upoutá pozornost už z dálky a dokreslí celkový čistý dojem ze stavby. 

Pálené tašky ustupují novým materiálům a technologiím hladkých plechových střech. Unikátní patentovaná technologie SPS – Safe Profiling System umožňuje profilovat ocelový plech bez ohledu na teplotu okolního prostředí a tašky mají vysokou kvalitu. Plechová taška TREND se používá na střechy s minimálním sklonem 14°, krytiny z materiálu Colorcoat HPS200 Ultra už od sklonu 11°.

Elegance se snoubí s praktičností 

Krásná střecha upoutá pozornost už z dálky a dokresluje celkový čistý dojem ze stavby. Používá se na obytných domech, církevních a hospodářských budovách i veřejných objektech. Plechové krytiny TREND od firmy Brachotrapez v sobě spojují tradiční i moderní styl. Jsou navrženy podle běžné tašky i s detaily. Skromná eleganceatraktivní vzhled, nekonvenční charakter a široká barevná škála odstínů i povrchů zaručuje, že krytina hodí na tradiční i moderní budovy.

Výhody a vlastnosti střechy TREND

Díky široké nabídce střešních doplňkůklempířských výrobků a spojovacího materiálu je montáž střechy snadná. Taška se dodává v hotových kusech přímo připravených na montáž. Plochá plechová střešní krytina TREND je vhodná i pro členité střechy

Nízký profil poskytuje širokou plochu krytí a nižší náklady na danou střechu. Má vysokou odolnost proti mechanickému poškozenínižší hmotnost oproti keramickým či betonovým taškám, dlouhou životnost a příznivou cenu. Záruční doba se pohybuje od 25 do 55 let. U keramické tašky je to zpravidla jen 30 let. Na co si dávat pozor při koupi krytiny, připomínky a doporučení naleznete přímo u výrobce.

Plechová krytina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *