Dětský pokoj pro kluka – 13 úžasných tipů

Nevíte, jak zařídit pokoj pro dospívajícího kluka? Kluci potřebují dostatek místa na své pomůcky pro sport, modelářství, bedny neprodukující hudbu, počítač a spoustu dalších věcí.

Jde o místo, kde je bohužel většinou nepořádek, takže celá místnost musí být zařízená tak, aby byl dostatek úložného prostoru. Pokoj pro kluka může vypadat pokaždé jinak. Stačí si vzít inspiraci. Podívejte se na naše nápady pro dospívající kluky.

Tip: Budoucí domácnost ve znamení technologií

Červená není jen barva pro holky. Tento klučičí pokoj to jasně dokládá. Super vymyšlené 2 postele nad sebou tvoří útočiště pro kluky. Červenobílá kombinace je prostě in.

Červenobílá kombinace je nadčasová a nikdy nezklame. Moderní ložnice je ideální pro všechny chlapce. Je vzdušná a decentní.

Vsadit na šedomodrý odstín se rozhodně vyplatí. V kombinaci s přírodním světlým dřevem a tapetou na zdi vypadá pokoj opravdu stylově. Moderní nábytek s jedním lůžkem vše doplní.

Neonové odstíny prostě letí a žlutozelená je stále in. V kombinaci s modrošedou barvou je pro kluky jako stvořená. Je to elegantní, ale i funkční.

Stejnou kombinaci ale můžete přetvořit i jinak. Neonové odstíny ve žlutozelené barvě letí. V kombinaci s modrošedou barvou je pro kluky jako stvořená. Všimněte si jak jsou vyřešeny schůdky k posteli.

Zvolte bílou barvu, můžete i krémovou a doplňte přírodní světlé dřevo. Pár zemitých a přírodních prvků decentně oživí prostor.

Stejná kombinace barev může vypadat vždy jinak. Váš malý kluk bude nadšen. Tentokrát je zvolen bílý nábytek a méně žluté barvy.

Když pokoj pro kluka, tak stylově modrý. Toho se opravdu držíme již léta. V těchto ložnicích najdete úžasný kontrast modré, žluté a přírodní světlé dřevo na nábytku. Perfektní kombinace barev.

Chcete něco originálního? Tady to je. Tmavě hnědý masiv je doplněn modrou a zelenou jako stvořenou pro kluky. Kladen je velký důraz na funkčnost i na vizáž.

Máte doma milovníka prkny na kolech? Tady je inspirace jako šitá na míru! Maskáče se vrací do módy.

Hledáte originalitu? Nechte se inspirovat pachworkem a zemitými barvami.

Pokud vám pachwork nesedí, ponechejte zemité barvy a zvolte decentnější lůžkoviny.

Stejná kombinace barev může vypadat 100x jinak.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *