Firma J. Group vyvinula vlastní stavební systém na montovaný dům

V posledních několika letech vzrostla poptávka po montovaných domech, neboť jejich realizace je poměrně rychlá, navíc se jedná o nízkoenergetické řešení. V daném segmentu působí spousta společností, které se neustále snaží zdokonalovat své výrobní systémy. Třeba odborník vystupující pod názvem J. Group přišel s vlastním stavebním systémem na montovaný dům, jejž vám v následujících řádcích představíme.

J. Group má vlastní systém nabízející špičkovou kvalitu, přičemž výsledné montované domy na klíč se chlubí dlouhou životností, vysokou odolností vůči nepřízni počasí a perfektními tepelněizolačními vlastnostmi. Stavebnicový systém je certifikovaný, stejně jako i jednotlivé komponenty pro domy.

jgroup_cz_PR_montované_domky

Výhody dřevostaveb

V minulosti neměly dřevostavby příliš dobrou pověst, ovšem i to se změnilo, protože technologie se zlepšily a s nimi i materiály jako takové. Dřevěný montovaný dům má spoustu předností, o nichž možná ani netušíte.

Jako první jsou vychvalovány nízké náklady na provoz. Společnost J. Group uvádí, že konkrétně u jejích dřevostaveb čtyřčlenná rodina zaplatí za energie ročně necelých dvacet tisíc korun, což je vskutku nízké číslo.

V porovnání s cihlovým stavením jsou montované domy rychle postavené. Systém stavebnice slibuje, že bydlet můžete už do třech měsíců od vydání stavebního povolení. S takovou rychlostí u zděných staveb rozhodně počítat nemůžete.

V neposlední řadě vám odpadají starosti s povoleními, neboť profesionál J. Group je schopen vyřídit veškerá potřebná povolení za vás.

Prohlédněte si katalog

Společnost J. Group specializující se na dřevostavby na klíč Plzeň má buď přímo katalog, kde zhlédnete již zrealizované a hotové projekty v různých cenových kategoriích, nebo si můžete požádat o individuální projekt. Architekt vám vypracuje takový projekt, jenž bude vyhovovat vašim požadavkům. Více informací najdete na www.jgroup.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *