10 tipů jak zařídit malou kuchyň

Kuchyně jsou nezbytnou součástí každého domova a všichni chceme prostornou a dobře vybavenou kuchyň. S pokračujícím trendem mikro-domácností se zmenšují i kuchyně. Podívejte se, jak se vám podaří zachovat stejnou efektivitu, styl a uspořádání velkých kuchyní s mnohem menšími prostorami.

1. Kuchyňská kostka

Kostka jasně definuje kuchyňský prostor bez uzavření prostoru. Udržuje věci čisté a organizované. Pult může sloužit také jako snídaňový bar nebo jídelní stůl.

Tip: Jak vymalovat ložnici podle Feng Shui

2. Lesklá a průhledná kuchyně

S omezeným prostorem nebudete chtít snížit výhled, aby vaše kuchyňské prostory vypadaly menší. Tato malá kuchyň vypadá větší než její skutečná velikost díky průsvitným barovým stoličkám a převážně bílé barvě.

3. Otevřete okno Skylight

Nemáte žádné okna pro otevření a rozšíření vizuálního prostoru vaší kuchyně? Otevřete strop světlíkem. Získáte spoustu přirozeného osvětlení, vzdušného pocitu a zajímavosti kuchyňského vybavení.

4. Okouzlující venkovská kuchyň

Malý prostor nemusí být nudný. Tato malá venkovská kuchyně je kompaktní, okouzlující a efektivní. Konstrukce využívá všech dostupných prostor, jako je stěna, police i horní část chladničky a podložky jsou všechny účelné a šetří místo.

5. Vytažení pracovních prostor

Pultová plocha je prémie ve funkčních kuchyní. Když prostor sníží dostupnost pracovního prostoru, získávejte kreativitu vytažením. Tato skrytá výsuvná deska je většinou dodávána se spodním odpadním potrubím a nádobou na odpadky, která zvyšuje efektivitu práce v kuchyni.

6. Moderní bílá kuchyně

Malování stěn na bílo způsobuje, že se vám místnost bude zdát větší. Pokud je však bílá pro vás příliš zřejmá, nebo příliš silná, jděte do matné alternativy. Tato malá kuchyň vypadá větší a krásnější díky svým téměř bílým stěnám, plovoucím policím a světle šedým skříním.

7. Oddejte se příležitosti i v kuchyni

Když nemáte dostatek místa na exklusivní styl, vsaďte na příslušenství. Tato kuchyň by zůstala zcela bez povšimnutí, pokud by neměla své avantgardní nástěnné hodiny, zajímavé osvětlovací lampy a ozdobný paletový kuchyňský ostrov.

8. Organizátory do zásuvek

Udržování vaší kuchyně vždy čisté a přehledné zkuste s organizéry. Udržují zásuvky přehledné a skříně uspořádané. Tito skvělí organizátoři kuchyňských zásuvek udržují vaši kuchyň v čistotě, drží vše na jednou místě, vzdálené od obyčejného pohledu, avšak v dostatečném dosahu.

9. Minimalistické Chic kuchyně

Minimalismus je oblíbený mezi špičkovými nápady a návrhy kuchyně. Čisté linie, světlé barvy a nekomplikované prvky pomáhají vytvořit iluzi pořadí a prostoru. Holé podlahy, kovové židle a prosté skříně pracují na zvýraznění elegantního minimalistického tématu.

10. Kovové detaily

Tato malá kuchyně je bohatá ve svém stylu. V souladu s pravidly bílé barvy pro malé prostory používá místnost spoustu báječných kovových detailů k rozbití monotónnosti. Zlatá svítidla, kohoutky i držáky, chromové spotřebiče a nápadná sada bronzových stoliček, dodá prostoru jedinečný vzhled.

Zdroj: renoguide.com.au/kitchen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *