Zařízení malé koupelny – Nechte se inspirovat

Koupelna nemusí být velká, aby měla skvělý styl a funkci. Pro nás je malý prostor zábavnou výzvou, pokud jde o praktičnost a design. Některé naše oblíbené malé koupelny vás jistě inspirují.

Přizpůsobte vše prostoru

Tato koupelna je studiem v získávání tvůrčích schopností v malém rozměru. Někdy mohou být podmínky skutečně náročné. Například když jste v podnájmu v bytě 1+kk. Samostatná vana může být těsně u zdi a vzhledově i prakticky dobře funguje. Zajímavá jsou osvětlovací tělesa a barevná paleta, kde je udržení tmavé barvy jen na část zdi, kde spolu s bílou barvou vytvářejí kompaktní a stylový prostor. Nedílnou součástí je také správný výběr již zmíněného světla do koupelny, které může mít vliv na to, jak se v místnosti před zrcadlem cítíme.

Design: A Cape Town Couple’s Bright, Victorian Cottage Reno – Lana Kenney

Ručník za toaletou

Ručníky jsou zde skvěle umístěny vzhledem k malým rozměrům koupelny. Pokud máte svislý prostor, nebojte se zavěsit osušky nad toaletu. Nenechte se rozhodit blízkostí. V malé koupelně je vše blízko k toaletě.

Design: Two Studios, Two Cities, Same Stuff: A Chicagoan Comes Home – Adrianne Hawthorne

Tip: 8 tipů jak si moderně zařídit domácí pracovnu

Police na žebříku

Police, které jsou hlubší v dolní části a mělčí nahoře, jsou efektivním využitím prostoru, který je méně objemný než standardní regálová jednotka.

Design: Ana & Patrick’s Bright & Organic “California Casual” Apartment – Ana Kamin

Vyměňte hardware

V této drobné koupelně se černá a mosazná směs barev nacházejí se v závěsové sprše v celém prostoru s odpovídajícími knoflíky, háky a dokonce i výstupními deskami.

Design: A 350-Square-Foot Brooklyn Studio Apartment with Vintage Charm – Melanie Rieders

Vsaďte na rostliny

Malá koupelna může někdy způsobovat klaustrofobii a nejlepší způsob, jak nechat vklouznout život do prostoru je použít rostliny. Tyto zelené rostliny vyžadují málo světla a vyhovuje jim vlhkost a mají tendenci zde prosperovat.

Design: Erick’s Modern Organic Burbank Mix – Bethany Nauert

Využijte prostor na zdi

Otevřený prostor na stěně v koupelně je hlavní devizou. Řada malých otevřených polic poskytuje úložiště, zatímco dlouhé zrcadlo poskytuje funkčnost.

Design: A Nomadic Couple’s Raw & Earthy Australian Beach Shack – Hayley Kessner

Řezané rostliny

Pokud má vaše koupelna nedostatek slunečního světla, ale máte rádi vzhled rostlin, použijte řezané květiny, ale i listy. Některé z nich přežijí dlouhou dobu ve vodě, jako tyto listy monstery.

Design: A Glamorous & Intriguing Los Angeles Apartment – Esteban Cortez

Zdroj: apartmenttherapy.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *