Jak vytvořit krmítko pro ptáčky? 6 inspirací

Krmítka pro ptáčky jsou skvělý způsob, jak se těšit z volně žijícího ptactva. Pokud žijete v oblasti, kde je mnoho ptáčků, několik strategicky umístěných krmítek vám umožní vidět ty pěkné ptáčky těsně pěkně zblízka.

Talíř a mísa pro ptáčky

Můžete si vyrobit krásné krmítko z talíře a odpovídající mísy. Musíte prostě vyvrtat otvor do talíře i misky a připojit dva kusy dohromady. Je to trochu komplikovanější a není to příliš složité. Toto krásné krmítko pro ptáčky vypadá skvěle a talíř chrání vaše ptáky před deštěm, sluncem a jinými prvky počasí, je to něco jako deštník.

Tip: Jak natřít a ošetřit dřevo v exteriéru

Čajový šálek a podšálek

Šálek s podšálkem může přilákat krásné ptáčky. Pokud máte náhradní soupravu, můžete vytvořit velmi jedinečné krmítko tím, že přidáte šálek na talíř. Vypadá to, jakoby jídlo ptáčkům uniklo ze šálku. Jde o rozkošné krmítko, které stuhou nebo šňůrkou můžete zavěsit kdekoliv, kde chcete vidět hezké ptáčky. Všimněte si, že potřebujete lepidlo, které má opravdu dobrou sílu.

Krmítka z láhve na víno

Staré lahve na víno snadno přeměníte na krásné ptáky. Stačí vytvořit základ a malý talíř funguje dokonale. Pak jen pečlivě vyvrtejte otvory po stranách lahví, aby zrní mohlo projít a pověste. Láhve můžete naplnit víkem. Musíte jen přidat drát nebo lanko k zavěšení.

Jarní krmítka

Sklenice mohou být použity i na krmítka pro ptáky. Můžete si je koupit v obchodě a jsou opravdu levné. Poté je musíte připojit ke spodní nádobě a zvolit způsob, jak je pověsit. Jedná se opravdu o roztomilé krmítko a můžete tak dělat různé styly.

Ptačí krmítka z recyklovaných produktů

Upřímně řečeno, cokoliv, co leží v okolí domu, může být změněno v krmítko pro ptáčky. Dokud máte způsob, jak je zavěsit nebo je připojit ke své vnější stěně domu, fantazii se meze nekladou. Dokonce i staré poznávací značky by mohly být použity k vytvoření unikátního krmítka.

Krmítko pro ptáčky ze staré boty

Můžete dokonce udělat krmítko ze staré boty. Pokud jste pro opravdu jedinečné věci, dejte botu na svůj strom a dejte do ní krmení ptákům. Ptáci vás budou milovat zato, že jste je nakrmili a sousedi si určitě pomyslí, že jste velmi kreativní.

Zdroj: diyncrafts.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *