Ručně vyráběné dárky, které blízcí budou milovat

Vymyslet pěkný dárek dá někdy pořádně zabrat. Při výběru dárku k narozeninám či Vánocím můžete podpořit nejen obrovský obchodní řetězec, ale také kvalitní české řemeslo. Bavíme se tady o výrobcích , které vyrobily zlaté české ručičky. Z nákupu tak můžete mít dvakrát větší radost. Po čem se tedy podívat?

GLASSOR – Český výrobce skleněných, ručně malovaných ozdob

Tato česká rodinná společnost pokračuje v legendárním sklářském řemeslu, jež se v České republice začalo rozvíjet už ve 13. století a až dodnes má velký dopad na kulturu. Výrobky Glassor disponují nádherným designem a prémiovou kvalitou, neboť se jim podařilo udržet tradiční techniku ruční výroby. Mezi jejich produkty narazíte na nejrůznější koule, ale také na zvířátka, andělíčky, auta a podobně.

Dara bags

Každá žena potřebuje krásnou kabelku, kterou k dokonalosti vyladí svůj outfit. Pro některé je ale taková kabelka mnohem více a stala se sběratelskou vášní. Česká firma Dara bags na výrobu kabelek jde po svém. Každou kabelku vždy šije jedna švadlena a použity jsou jen kvalitní materiály, díky čemuž je zaručena spokojenost s produktem.

Kartáčnictví Slepánek

Ať už se věnujeme čemukoliv, tak všichni minimálně jednou za čas potřebujeme pozametat chodbu nebo kuchyni. A věřte tomu nebo ne, tak i používáním správného smetáčku můžete podpořit tradiční řemeslo. Rodinná firma Kartáčnictví Slepánek se tomuto řemeslu věnuje již dlouhou dobu a své zkušenosti navíc spojili s kvalitními přírodními materiály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *