Rozzářit můžete byt, dům i zahradu

Vánoce bez stromečku, nejsou ty pravé vánoce, stejně tak na stromečku nesmí chybět světýlka. Osvětleným stromečkem to však nemusí končit, jistě už přemýšlíte, jaký adventní věnec si vyrobíte či koupíte. A co takhle svícen doprostřed slavnostně prostřeného stolu? Světel o vánocích není nikdy dost.

vánoční řetěz

Romantika a svítící stromy

Romantika k vánocům neodmyslitelně patří, plápolající plamínek nebo zář světýlek navodí kouzelnou a slavnostní atmosféru. Letos se do popředí dostala bílá a stříbrná barva, svícny, lucerny a jiná vánoční osvětlení v těchto barvách působí velice elegantně a klidně. Vedle řady svícnů můžete romantickou atmostéru navodit i pomocí světelných řetězů. Nebojte se je omotat kolem zábradlí, židle či čela postele. Velice pěkně pak vypadá i řetěz vložený do skleněné nádoby. Jestliže chcete sáhnout po nějakém luxusním osvětlení, určitě můžete zvolit moderní svítící stromy, které každou domácnost rozzáří. Svítící stromy mohou být o něco dražší, než např. světelné řetězy, ale věřte, že si je opravdu zamilujete! Dalším tipem od nás jsou jistě krásné lucerny, které v kombinaci s hořící svíčkou zútulní váš dům. Lucerny se vyrábí jak ze dřeva tak i kovu, je tedy jen na vás po jakém materiálu sáhnete.

Lucerna

Světélka na dům i zahradu

Jestliže jste si už interiér dostatečně vybavili svícny, světélky apod. nezapomeňte ani na venkovní část vašeho domova, protože exteriér je stejně důležitý jako interiér. Střechu či okapy si můžete osvítit pomocí světelných řetězů, které můžou mít různé podoby, rozhodnout se můžete pro řetěz s ledovými rampouchy, světelný déšť nebo různobarevný světelný řetěz. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, věřte, že váš dům bude opravdovou pastvou pro oči a vy se nejenom díky osvětlení ponoříte do vánoční pohody. A jestli se vám nebude chtít zdobit přímo váš dům, jistě na své zahradě najdete nějaký keř nebo strom, který můžete ozdobit světelnou sítí nebo obyčejným světelným řetězem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *