Které kousky nábytku by vám doma neměly chybět?

Dostatek úložného prostoru je základem čistého, útulného a uspořádaného domova. Proto je nutné nahradit nepraktické kusy nábytku i staré krabice moderními skříněmi a praktickými komodami. Objevte i praktické přístavné a odkládací stolky z kovu, masivu i skla, které mohou být i na kolečkách. Dnes jsou k dispozici různé designy. Nechte se inspirovat estetickým nábytkem s širokým využitím.

Které kousky nábytku by vám doma neměly chybět?

Skříně s posuvnými dveřmi

Praktického úložného prostoru není nikdy dost. Šatní skříně s posuvným zavíráním  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/satni-skrine/druh-dveri/posuvne jsou velmi skladnéšetří místo a nebrání pohybu ani při otevřených dveřích. Nikdy se v prostoru nepotkají s otevřenými vstupními dveřmi ani jiným nábytkem a poskytnou vám dostatek prostoru při hledání oblečení. Vybrat si můžete z široké nabídky rozměrů, materiálů, barev, vzhledů a vnitřních konfigurací. Šatní skříně navíc můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku ve stejném designu.

Šatní skříně s posuvným zavíráním

Praktické a krásné komody

Komoda je léty prověřený, velmi praktický, abnormálně skladnýnadčasově krásný a nezaměnitelný kus nábytku, který si najde své místo v obýváku, ložnici, dětském pokoji, na chodbě i v koupelně. Může mít mnoho podob, šířek, výšek i provedení. Na své si přijdou milovníci moderního designu i fanoušci vintage stylu. Unikátní vychytávkou jsou rohové komody  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/komody/rohove-komody/nabytek-obdrzite, které vám dovolí využít všechny rohy i kouty a nabízejí velký úložný prostor. Jsou vhodné do obýváku, jídelny i pracovních koutů.

Rohové komody

Odkládací stolky pro zútulnění prostoru

Nic neoživí a nezútulní prostor tak jako praktické a krásné odkládací stolky  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/odkladaci-stolky. Umístit je lze téměř kamkoliv, snadno se přemísťují a díky nim můžete mít vše potřebné vždy při ruce. Jsou zcela nepostradatelné v předsíni, u křesla na čtení i vedle sedačky, kde zajistí, že máte kam odložit šálek s kávou, talíř od jídla, mobilní telefon, brýle i knihu. Mají různou výšku, šířku i provedení a dají se proto vybrat přesně podle potřeb. Máte doma nedostatek místa? Vsaďte na sady stohovatelných stolků.

Odkládací stolky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *