Zaručené rady, jak se zbavit myší

Pokud máte doma nějaké myši, mohou způsobit velký problém a šířit řadu nemocí a bakterií. Zanechávají za sebou moč i výkaly a rozmnožují se velmi rychle. Samičky mají až 10 vrhů ročně a v průměru vždy 10 mláďat. Jak se zbavit myší?

V první řadě je nutné utěsnit všechny trhliny a otvory v domě, které dovolují myším dostat se do místností. Pak se musíte zbavit myší, které jsou už uvnitř. Představíme si účinné techniky, jak se zbavit myší přírodní cestou. Snažte se zjistit nejčastější výskyt myší a to, kde se u vás myši skrývají. Myši jsou hlodavci, kteří žijí v přírodě i ve městě. Konzumují zbytky jídla, koušou kabely od přístrojů a poškozují nábytek. Navíc mohou nemoci přenést na člověka. Pojďme se podívat, čím odstranit myši.

Jak se zbavit myší přirozenou cestou

Můžete použít návnady nebo umístit pasti. Existuje mnoho různých pastí na myši. Past je osvědčeným řešením, u kterého není třeba používat jed, který myš sní, někam zaleze a tam umře. Tělo myši se pak rozkládá a způsobuje zápach po celém domě či bytě. To je důvod, proč se spousta lidí vyhýbá těmto způsobům hubení.

Zbavte se myší a pořiďte s psa nebo kočku

Můžete zkusit myši jednoduše vyděsit. Použijte k tomu kočku nebo psa. Jedná se totiž opravdu o velmi účinný způsob, jak se zbavit těchto nepříjemných hlodavců. Myši nemají rádi jejich pach ani přítomnost. Kočky mají lov myší navíc v genech a patří mezi nejlepší lovce myší. Jestliže máte potíže i na své zahradě, poradíme vám, jak se zbavit krtka, který vám rozryl záhonky nebo trávník.

Zkuste na odstranění myší limonádu

Myši nemají schopnost říhat. Když hlodavec vypije tekutiny s bublinkami, nebude si moct říhnout a díky tomu nakonec umře. Vezměte jednorázovou misku a nalijte do ní nějakou limonádu. Umístěte misku do každého prostoru, kde se myš vyskytuje.

Sádra, mouka a sůl na hubení myší

Připravte si směs ve stejném poměru ze suché sádry, mouky a přidejte 1 lžíci soli. Směs umístěte tam, kde se vyskytují myši. Poblíž dejte také misku s vodou. Jakmile myš začne jíst suchou směs, bude mít žízeň a jakmile se napije, směs se aktivuje a myš zahubí.

Omítka s čokoládou jako návnada pro odstranění myší

Myši mají velmi rádi čokoládu, proto ji využijte jako návnadu. Smíchejte trochu omítky s čokoládovým práškem v misce a poblíž opět umístěte misku s vodou v místě výskytu myší. Po konzumaci návnady a vody, se směs rozšíří uvnitř těla a myš nakonec zemře. Poradíme vám také, jak se zbavit kuny.

Kdy se obrátit na odbornou firmu

Pokud vám ani jedna z výše uvedených rad vůbec nepomůže a myši se vám doma opravdu nezvladatelně rozšíří, nastává čas vyhledat deratizátora, který se o vše postará. Pokud se chcete vyhnout hubení myší, na trhu existují různé neagresivní pasti, do kterých se chytí myš a udrží ji na živu. Můžete ji pak vypustit ve volné přírodě, ale musíte to udělat opravdu hodně daleko od svého bydliště, jinak bude mít tendenci se stále vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *