Zvedací plošiny mají široké uplatnění

V průmyslových areálech, skladech, ale i výrobních podnicích nacházejí zvedací plošiny široké uplatnění. Práci skladníkům a dalším zaměstnancům nejenže usnadňují, ale také zefektivňují. Současný trh je navíc rozmanitý a nabízí nepřeberné množství modelů, které se liší mnoha vlastnostmi a parametry. V následujících řádcích se na zvedací plošiny podíváme podrobněji.

V průmyslových oborech jsou zvedací plošiny i zvedací stoly nenahraditelnými pomocníky. Slouží ke zvedání různých materiálů a obráběných kusů, přičemž manipulace je mnohem příjemnější.

Snižuje se riziko úrazu pracovníků

Při manipulaci s těžkými předměty hrozí úraz pracovníků, navíc se zvýší jejich únava, rychle se vyčerpají, a potom nemají energii na ostatní práci. Pokud chcete vyjít svým zaměstnancům vstříc, pořiďte jim vhodné pracovní pomůcky, jako jsou právě zvedací plošiny.

Velké oblíbenosti se těší zvedací a hydraulické plošiny od švédské značky EdmoLift, navíc si můžete požádat o výrobu strojů na zakázku, jestliže máte specifické potřeby a požadavky.

Používání zvedacích plošin

Se zvedacími zařízeními EdmoLift jsou pracovníci velice spokojeni, a to především i díky jejich variabilitě. Hydraulické plošiny nejsou záležitostí pouze průmyslových odvětví, ale využijí je i firmy z jiných oblastí. Zkrátka by měly být všude, kde se pracuje s těžkým materiálem a zbožím, které je nezbytné zvedat a sundávat.

EdmoLift vyváží své produkty do celého světa. Plošiny jsou totiž ergonomické, chlubí se dlouhou životností a vysokou efektivitou. Výrobce klade důraz na precizní zpracování a kvalitu. Neustále své výrobky zdokonaluje, a tím pádem vznikají propracovanější plošiny, které jsou stabilní a umožňují různé možnosti výškového nastavení.

Výše uvedené plošiny má v nabídce společnost rpj service s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *