Proti vedrům pomohou protisluneční fólie na okna

Léto ve většině případů neznamená jen příjemný odpočinek v přírodě nebo u vody, ale i nesnesitelná horka v rozpálených prostorách. Proti teplu bojujeme více způsoby – otevírání oken dokořán, stahování žaluzií a rolet, pouštění ventilátoru nebo klimatizace. V boji proti horku mohou pomoci protisluneční fólie na okna. Fólie na okna představují efektivní a jednoduché řešení jak udržet chladnější vzduch v místnosti. Na rozdíl od klimatizace mají několik výhod: 

  • nevíří prach 
  • nezpůsobují proudění studeného vzduchu 
  • dostatek denního světla
  • zachycují nezdravé ultrafialové záření

Firma Steinbauer se zabývá instalací a prodáváním fólie značky Hanita COATINGS – AVERY DENNISON – MADICO. Firma dodává a instaluje širokou barevnou škálu fólií, které mají různé stupně tónování. Taktéž navrhují, vyrábějí a instalují fólie na přání zákazníků.  

V nabídce jsou tři varianty: 

  1. SILVER (stříbrná),  
  2. TITAN (šedá),  
  3. BRONZE (bronzová)  

Jak to celé funguje? 

Protisluneční okenní fólie fungují na velmi jednoduchém principu. Není potřeba žádná dodatečná mechanika či elektronika k provozu. Fólie absorbuje část tepelné sluneční energie a část tepla je odražená. Fólie zabrání teplu projít přes sklo do místnosti. Dokáže zachytit téměř 100% nebezpečného UV záření, čímž se zvyšuje komfort bydlení. Je možné si u firmy zakoupit dané fólie a svépomocí nalepit. K tomu vám pomůže podrobný návod, který je možné stáhnout na webové stránce. Můžete však svěřit lepení fólií do rukou vyškoleným odborníkům. 

Jaká je cena? 

V první řadě je třeba firmě zaslat rozměry jednotlivých ploch. Na základě toho firma vypracuje cenovou kalkulaci. Cena je odlišná v závislosti na druhu zvolené fólie, způsobu instalace a dopravy. 

Pokud vás zaujaly protisluneční fólie na okna a chcete se už jednou provždy zbavit horkého vzduchu v místnosti, můžete poslat nezávaznou kalkulaci firmě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *