Kde koupit krabice z lepenky na stěhování?

Patříte mezi ty, kterým slovo “stěhování” nahání strach nebo vykouzlí úsměv na tváři? Hlavu máte zaplněnou starostmi, kde seženete prázdné krabice, jak je naplníte a bezpečně přepravíte do nového domova. 

Krabice = základní pomůcka na stěhování 

Firma Krabice, s. r. o. sídlící v Praze, která se zabývá zakázkovou výrobou krabic, Vám dodá unikátní krabice na stěhování. Firmu naleznete na adrese Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 během otevírací doby od pondělka do pátku v čase od 08:00 do 16:30. Prodejna je v blízkosti nákupního centra Tesco Letňany. Také firma vyrábí nestandardní rozměry krabic s výraznou slevou. Vyrobené krabice dodají v rámci Prahy zdarma (po dohodě i mimo Prahu).Více informací se dozvíte na webové stránce. 

Speciální krabice na stěhování jsou praktičtější jako například krabice z obchodu. Proč si vybrat speciální krabice na stěhování? Mají: 

  • vyšší nosnost, 
  • boční úchyty (na lehčí přenášení), 
  • jsou uzavíratelné. 

Můžete si vybrat buď krabice z třívrstvého nebo pětivrstvého kartonu. Obě krabice určené na stěhování mají rozměr 600 x 400 x 400 cm. Krabice se dodávají v rozloženém stavu, což určitě pro mnohé není problém. K ochraně křehkých nebo těžších předmětů je lepší ke krabicím pořídit přeložku na dno krabice. Po stahování můžete krabice použít jako trvalé úložiště vašich věcí. 

Jak zamezit pohyb předmětů uvnitř krabice? 

Pohyb předmětů uvnitř krabice zamezíme například bublinkovou fólií nebo kartonfixem. Firma nezapomíná ani na ekologii a proto jsou všechny krabice s obalem 100% recyklovatelné. 

Krabice mám, co dál? 

Přinášíme Vám pár rad jak sbalit věci do krabice: 

  • křehké věci balte samostatně do bublinkové fólie,
  • dbejte při křehkých věcech na extra péči, skládejte opatrně, aby se předešlo poškození, 
  • šetřete místem (čím méně krabic, tím lépe), 
  • těžší věci umístěte dolů – lehčí nahoru, 
  • každou krabici, kterou zabalíte, popište nebo nalepte štítek s popisem obsahu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *