Rolety na střešní okna, které jsou nejlepší?

Střešní okna TOSO od známé značky VELUX Group splňují všechny evropské normy, mají vysokou kvalitu, dokonalý vzhled a dlouhou životnost. Pokud jste se pro ně rozhodli, nezapomeňte si k nim rovnou pořídit i vhodné rolety. Jak je vybrat?

Okna a rolety TOSO od prestižního výrobce vynikají svou mimořádnou kvalitou a precizním zpracováním. Získáte nejlepší možnou kvalitu výrobků za příznivé ceny. Podívejte se s námi na to, jak se od sebe jednotlivé rolety liší. 

Zastiňující rolety pro střešní okna TOSO

Krása se ukrývá v detailu a v jednoduchosti je síla. Zastiňující roleta má unikátní estetický vzhled, který zapadne do každého typu interiéru. Hodí se do všech místností, kde potřebujete odfiltrovat intenzitu slunečního světla. Roleta je světlu propustná, přesto dokáže dokonale zajistit soukromí a ochránit vás před nechtěnými pohledy zvenčí. Aretaci zajišťují postranní háčky, díky kterým lze roletu zatáhnout do tří poloh. Zastiňující rolety pro střešní okna mají různé rozměry, jsou odolné proti vlhkosti a vhodné i do střešních oken ve vlhkých prostorech, jako jsou třeba koupelny nebo kuchyně. Pokud se nejedná o ložnici na spaní, zvolte zastiňující rolety. 

Zcela zatemňující rolety pro střešní okna TOSO

Zcela zatemňující roleta patří k často nepostradatelným doplňkům, které zákazníci ke svým střešním oknům automaticky nakupují. Jedná se o vysoce efektivní a současně dekorativní rolety opatřené termoizolační vrstvou, která vás v létě ochrání před horkem a v zimě zase před chladem pronikajícím zvenčí. V látce je ukryta speciální vrstva zajišťující 100% nepropustnost světla. Můžete si klidně objednat modrou, žlutou či béžovou roletu a vždycky máte jistotu, že zatemnění bude perfektní. 

zatemňující rolety

Kdy zvolit zcela zatemňující roletu 

Roleta je vybavena postranními lištami, které důmyslně zabrání pronikání světla i po stranách a navíc současně umožňují roletu zafixovat do libovolné pozice. 

Právě proto vám zatemňující rolety pro střešní okna zajistí úplné zatemnění pro kvalitní spánek. V noci k vám neproniknou světla pouličních lamp a po noční službě se vyspíte i za bílého dne. Zajistí vám i nerušené sledování televize. Montáž rolet na střešní okna TOSO je velice snadná a díky přiloženému obrázkovému návodu, který obdržíte společně s roletami, je zvládnete snadno nainstalovat za 10 minut.

střešní okno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *