Jaké jsou novinky na trhu s plastovými okny?

Plastová okna jsou jasnou volbou pro spoustu lidí. U panelových domů se většinou o jiné variantě ani neuvažuje. U rodinných domečků ano, nicméně plast jako trvanlivý, bezúdržbový a levný materiál velmi často vítězí. Přesto i pokud víte, že určitě chcete plastová okna, měli byste vybírat zodpovědně. Mezi okny různých výrobců jsou totiž velké rozdíly.

Neorientujte se pouze podle ceny, berte v úvahu zkušenosti dalších zákazníků a také to, jak firma celkově navenek působí. Například výrobce plastových oken Slovaktual ve svém oboru udává trendy. Jaké nové technologie uvidíte na vlastní oči, pokud si vyberete okna právě od nich?

Skla Lux do nízkoenergetických a pasivních domů

Dnes se velmi často staví domy tak, aby byly náklady na jejich provoz co nejnižší. Pokud takový také budujete, mohlo by se vám líbit sklo Lux. Toto sklo má totiž o 13 % větší úsporu energie než klasické trojsklo, zajišťuje maximální propustnost denního světla i během zimních dnů a působí tepleji.

Nový distanční rámeček

Do izolačních skel je montován distanční rámeček Flexispacer TPS, který vyniká tuhostí, stabilitou, dokonalou přilnavostí a minimální propustností. Jelikož má po celém obvodu jen jediný spoj, nevznikají žádná kritická místa v rozích. Díky své pružnosti skvěle přilne, a tak ušlechtilý plyn z meziskelního prostoru nemá šanci unikat. Vodní pára se zase nedostane dovnitř izolačního skla.

Nová okna Slovaktual OPTIM

Poslední horkou novinkou jsou také nové plastové a plast-hliníkové systémy Slovaktual OPTIM se stavební hloubkou 76 mm. Pomocí nejnovějších výpočetních metod byly uspořádány komory s vynikající tepelnou a hlukovou izolací. Okna se odlišují také svarem v rozích okna pomocí technologie V-Perfect. Model OPTIM je esteticky velmi přitažlivý. K tomu všemu má velmi přijatelnou cenovku, takže se ihned po uvedení na trh stal bestsellerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *