Obáváte se stoupajících cen za elektřinu? Vyhněte se jim pomocí hybridní solární elektrárny!

Znepokojeně sledujete, jak ceny za dodávky elektřiny stoupají nahoru? Jak na nich mizí více a více z Vaší výplaty? Co kdybyste svou závislost na předražených distributorech snížili? Pomocí hybridní solární elektrárny budete pány své vlastní energie.

Vyrobte si vlastní elektřinu!

Domácí solární elektrárna Vám umožní vyrobit vlastní energii pomocí solárních panelů umístěných na Vaší střeše. Co ale dělat s tím, že slunce svítí nejvíce přes brzké odpoledne, zatímco energii potřebujete spíše spíše v pozdním odpoledni až večer, když se vrátíte domů z práce? V tom je kouzlo hybridní části této hybridní solární elektrárny.

Hybridní? Co to znamená?

Výhodou hybridní solární elektrárny je, že přebytečnou energii uchovává v bateriích. Můžete tak mít Vámi vyrobenou energii v době, kdy jí nejvíce potřebujete. A v tom je celé kouzlo tohoto systému. Přes den energii vyrobíte, když nejste doma, a jak přijdete, budete připraveni dělat vše, co potřebujete. Narozdíl od jiných domácích solárních elektráren tak nemusíte přebytek nevýhodně prodávat do distribuční sítě a poté ho večer od dodavatelů nevýhodně odkupovat zpět.

Co se za tím skrývá?

Srdcem hybridní solární elektrárny je její systém, který to vše řídí. Systém Alpha Storion je chytrý systém, s kterým Vám bude elektrárna dlouho sloužit. Je vybaven funkcemi, které Vám umožní využít Vaši baterii co nejlépe, ale zároveň jí nepřetěžovat, aby Vám mohla sloužit dlouhé roky. Počáteční investice do toho systému se Vám tak na dlouhý běh vyplatí, a navíc ušetříte na elektřině.

Kde na to vzít?

Láká Vás pořízení hybridní domácí elektrárny, ale nevíte, kde na to vzít finance? Jistě, její pořízení je vcelku nákladná investice, a i když se časem proplatí, může problém si na ní dovolit. Nemusíte však zoufat. Díky státnímu dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete získat dotaci dosahující až 50 % pořizovací ceny. Pokud máte o něčem otázky, kontaktujte nás, a my Vám rádi odpovíme na všechny Vaše otázky ohledně hybridní solární elektrárny, i tomu jak si ji pořídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *