Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

sada zlatých slitků

Zlato se v investičním portfolii vyplatí

Cena zlata v posledních týdnech láme rekordy, investoři jsou příjemně překvapení. Analytici se navíc shodují, že tento trend bude pokračovat.

Každý zkušený investor do svého investičního portfolia nějakou částí zahrnuje zlato. Někteří multimilionáři ho tam mají zastoupené až 90 %, takto progresivní přístup ale volit nemusíte. Dlouhodobě klidně stačí i 10 %. Investice do zlata je totiž spíše dlouhodobá, i když sem tam na něm vyděláte rychle, jako se právě děje.

Investice zlato

Co přesně je investiční zlato?

Pokud se rozhodnete vložit peníze do investičního zlata, nakupujte vždy jen investiční zlaté slitky či mince. Nikdy nekupujte zlaté šperky, jež nejsou osvobozené od DPH, ani žádné certifikáty opravňující k vlastnictví zlata. Zlato chtějte mít vždycky doma fyzicky.

Zdroj fotek: zlatemince.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *