Elegantní a originální tip na pelíšek pro kočku

Kdo by nechtěl usínat na nadýchané podušce stejně jako vaše kočka. Právě ta ocení vkusný a pohodlný pelíšek, který vás okouzlí přírodním materiálem a snadnou údržbou. Tradiční proutěné výrobky směle konkurují unifikovaným produktům. Kus lidské práce a umu, který v sobě nese kočičí pelíšek z proutí je toho důkazem. Kočka si ráda hraje a stejně intenzivně se věnuje odpočinku. Ráda si lehne na měkký gauč a úplně nejraději bude mít svůj vlastní pelíšek. Pelíšky pro kočky jsou jejich pohodlným a útulným místem k odpočinku i spánku a zároveň jí dávají pocit bezpečí.

Pelíšek pro kočku

Kromě zmíněného polstrovaného ratanu jsou u kočičích pelíšků v oblibě mnohé další, od těch klasických látkových až po speciální a oblíbená závěsná odpočívadla. Kočka je zvíře svéhlavé a nezávislé, své, ale zároveň umí být pořádně přítulné, což jsou přesně ty vlastnosti, které většina z nás považuje za vysoce žádoucí. I proto můžete svému domácímu mazlíčkovi dopřát téměř takový luxus, jako si užíváte vy sami. Libo retro styl může být plný pastelových barev ve stylu 60. let, kde designéři vedle oranžové nebo růžové pohovky dají i jasně zelený pelíšek pro čtyřnohou vznešenou dámu.

Zdroj: freshome.com

Jakou formu pelíšku zvolit

Nejdříve si rozmyslete, kdy by měla vaše kočka zůstat přes den. Zda někde na vyvýšeném místě, aby mohla sledovat veškeré dění kolem sebe a měla přehled, nebo nízko při zemi. Pro vyvýšené polohy dobře poslouží boxy na vyšších nohách, které vašim čtyřnohým mazlíčkům zajistí dokonalý rozhled. Jde o doplněk, který by neměl žádnému majiteli kočky chybět. Zkuste třeba bambusový pelíšek z přírodního materiálu, který se svým tvarem perfektně přizpůsobí kočičímu tělu. Pořídit jí lze i stylovou pohovku v elegantním tvaru, na které se sama ráda natáhne. Budete tak mít doma i velice originální doplněk.

Pro kočičí pohodlí

Vašemu mazlíčkovi se jistě nejlépe spí na luxusní sedačce nebo s vámi posteli. Mnohdy je to ale na úkor vašeho spánku. Kočka totiž dokáže dokonale okupovat zrovna celé lůžko, a pokud si lehne na peřinu, mnohdy vy sami máte strach se pohnout, abyste ji snad nějak nevzbudili. Jindy si chce zase uprostřed noci hrát a vy nemůžete spát. Proto ji raději dejte její místo. Právě proto jí pořiďte kočičí pelíšek, který si oblíbí ještě víc než vaši kořenou luxusní sedačku a sametové, saténové či damaškové povlečení od babičky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *