Prodáváte nemovitost? Realitní portál Cincink vše zařídí

Řada z nás se v průběhu života dostane do situace, kdy řeší prodej, případně pronájem domu, chaty či bytu. Pokud jsme si po ukončení studií pořídili jako startovací bydlení garsonku nebo malometrážní byt, jakmile si založíme rodinu, přestane vyhovovat našim nárokům. Co s ním podniknout? Potřebujeme-li najednou větší objem finančních prostředků, obvykle se rozhodneme původní byt prodat. A když si chceme zajistit dlouhodobý pravidelný příjem, je ideálním řešením pronájem. Podobně tomu je i v případě, kdy zdědíme nemovitost po rodičích či po babičce. A odjíždíme-li na dlouhodobý pobyt do ciziny, často nechceme nechat náš byt či dům nevyužitý; pokud ho totiž po dobu naší nepřítomnosti pronajmeme, získáme příjemnou finanční částku navíc.

Realitní_kancelář_cincink.cz_PR

Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležitá jak prezentace, tak i vyřešení všech právních aspektů

Při organizaci prodeje nebo pronájmu nemovitosti musíme zařídit celou řadu věcí. Pro většinu z nás zdaleka nejedná o jednoduchou záležitost. Při prodeji bychom si měli v první řadě nechat stanovit odhad ceny nemovitosti, ze kterého pak budeme vycházet při specifikování našich finančních požadavků. Vhodné je nechat provést také technickou inspekci nemovitosti. V případě prodeje i pronájmu je důležitá kvalitní prezentace nemovitosti.

Využití profesionálních služeb nám ušetří čas i starosti

Portál CINCINK, za kterým stojí silný partner Komerční banka, nám dokáže pomoci se vším. Jeho daňový poradce nám navíc poskytne pomoc s daňovou problematikou, právní služby zajistí zpracování smluv. Součástí služeb je i úschova peněz. A samozřejmostí je inzerce zcela zdarma.

S profesionálními fotografiemi najdeme zájemce o nemovitost mnohem rychleji

Bez fotodokumentace dnes kupce nebo nájemce najdeme jen těžko. Navíc právě fotografie vytvářejí ten první dojem. CINCINK zajistí profesionální nafocení bytu nebo domu širokoúhlým objektivem a z takového úhlu, aby perfektně vynikly všechny jeho klady. Zkušený fotograf samozřejmě poradí s přípravou prostoru před samotným focením a dorazí k nám přesně v domluveném termínu.

3D plánek nemovitosti umožní získat reálnou představu o dispozicích objektu

Fotografie sice dokáží zprostředkovat pohled z mnoha úhlů, komplexní přehled o prostorovém uspořádání domu nebo bytu ale zájemci získají jen z 3D plánku. I 3D plánek nemovitosti je realitní portál CINCINK schopen vytvořit za příznivou cenu.

Profesionální texty dokáží jasně vypíchnout jedinečnost a klady nemovitosti

Textace prodejního inzerátu má zahrnovat vše důležité. V popisu by totiž neměla chybět pozitiva domu či bytu. Portál CINCINK zajistí otextování inzerátu zkušeným copywriterem.

Pomoc se získáním hypotéky je u CINCINK samozřejmostí

Většina kupujících dnes nedisponuje dostatkem volných finančních prostředků. Realitní portál CINCINK dokáže pomoci i s hypotékou. Na jeho webu je navíc potenciálním kupcům k dispozici i hypoteční kalkulačka online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *