12 tipů na skandinávskou kuchyni

Efektní a stylové, skandinávské téma se táhne do většiny obývacích, jídelních a ložnicových prostorů. Kuchyně je místo, kde opravdu vychází vstříc svým majitelům. Interiér kuchyně těchto domů ukazuje, že skandinávský styl znamená mnohem víc než jen bílé stěny, dřevěné podlahy a lemované obklady. Zde se kuchyně oblékají do nových kabátů, dekorů podlah a získávají zasněné pastelové barvy a objevují se i monochromy. Zajímavé a jemné prvky, vzdušnost prostoru a jedinečnost funkčnosti, to jsou charakteristické rysy těchto kuchyní. Všude panují rostliny a čerstvý vzduch v lehkých a vzdušných prostorách.

 

Bílé cihly, podlaha a skříňky otevřou světlý a jasný prostor s bílými doplňky, centrálním dřevěným stolem, černými kovovými prvky na židlích a osvětlení. Skandinávie, to je čistota a jednoduchost.

Svítidlo obléknuté do maskáčů se snoubí s jemností skříněk, skandinávskému stylu lehkého přírodního dřeva s prostými bílými regály a klasickou lednicí oblých tvarů.

Zajímavý charakter židlí a různě tvarované, jednoduché osvětlení, široká dvířka bílých a dřevěných tvarů, doplněná tradičními skandinávskými prvky vyhlížejí za bílými cihlami.

Kousek černé vnuknutý do Skandinávie v podobě skříněk a jemných doplňků. Chromová lednička a trouba jsou klasické bílé a police z přírodního dřeva.

Vytvořte zajímavý vzhled obloženou dlažbou a jděte vstříc atmosféře městské džungle. Tato kuchyň se mísí s černou SMEG lednicí a skříňkou, visícími rostlinami a hravými židlemi školáků.

Skandinávský styl je dost jednoduchý a doplňuji jej rostliny. Dřevěné podlahy, bílé skříňky a bílé kachlové obklady ladí s pruhovaným kobercem, židlemi a lustrem v zajímavém dekoru.

Bydlení v čistém dřevě a k tomu vyzařuje čistě bílý prostor. Na boku je šedá židle, na stěně jednoduchá ilustrace a šifónové závěsy. Prostor je vzdušný a voní čistotou.

Pusťte si domů kousek minimalismu a k bílému koncertu vpusťte černé stohovatelné židle. Květina nesmí chybět. Široké bílé skříňky s doplňkem z chromu. Francouzské okno a závěs představující přírodu.

Vytvořte přirozenější pocit s lehčími tóny dřeva. Více rostlin v květináčích se skrývá za šedými akcenty na velkoplošných břidlicových obkladech. Prostor voní čistotou a lehkostí.

Různé formy tvarů v jednoduché bílé, pro menší prostor. Tato kuchyňská linka vítá celobílou barvou včetně trouby, odsávače, židle i stolu a podlahy. Pouští tak světlo do místnosti, kde zaujme dekorace dlažby.

Hrubé prvky dřeva, hrubý dřevěný stůl a sloup představují rustikální pocit. Bílé židle, skříňky, podlahy a vítaná textura stěny. Zajímavé osvětlení a hodně světla dodává šmrnc.

Udržujte sladkou čistotu kuchyně, kterou poznáte v jakékoliv skandinávské kuchyni. Světlá opona se táhne od bílých blokových prvků v kombinaci se dřevem. Dvě kuchyňské stoličky a osvětlení dodají styl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *