Máte rádi romantiku? Z postele můžete rovnou do bazénu.

Představte si, že se probouzíte v klidné snové krajině do rána zalitého teplem a sluncem. Pak si představte, že odložíte ložní prádlo, uděláte pár kroků na okraj chladného modrého bazénu a potopíte se přímo do příjemné vody.

To je scéna snů pro spaní u bazénu. Tento nekonečný bazén obklopuje obydlí, jako starodávný zámecký příkop, který je chráněn před vetřelci. Obklopující efekt vody dává budově plovoucí efekt, téměř jako by ložnice s čirými stěnami byla na palubě raftu, houpající se na vlnách.

Tip: Zahrada ve svahu

Co je lepší než postel a bazén? Dům, kde se z obýváku či ložnice vstupuje rovnou do bazénu. A ty výhledy! Toužíte po bydlení, které by bylo v harmonickém propojení s okolní přírodou? Netradiční dům na konci města nebo uprostřed přírody vám vaše přání splní dokonale.

bazén

Na začátku je přání spousta. Architekti si s každým členem rodiny popovídají a zjistí, jak chcete opravdu bydlet. Když vám pak předloží finální návrh, budete velmi spokojeni. Může to být intimní i společenská zahrada pro všechny.

bazén

Parcelu lze přizpůsobit podle půdorysu. A na konci klidné příměstské čtvrti či v přírodě může být rovina či prudký svah a krásný výhled do údolí. Dům lze postavit na samotný okraj a rozdělit zahradu na zóny, které se liší atmosférou a způsoby využití.

bazén

V jisté části si majitelé a přátelé mohou užívat odpolední zábavu u bazénu i večerní západy slunce. Jiná část může být intimnějším místem, kde se můžete plně ponořit do krásné okolní přírody a vnímat všechny její barvy, zvuky a vůně z okolí. Čistou nohou můžete přímo z domu vstoupit do svého bazénu na zahradě.

bazén

Ve spojení s přírodou je jedním ze základních přání maximální propojení interiéru s exteriérem. Architekti to zvládnou na výbornou. Panoramatické výhledy se stanou významným interiérovým prvkem. Očekávání budou splněna a mnohdy i překročena. Je úžasné spát, odpočívat či vařit a pozorovat ptáky na zahradě.

Zdroj: home-designing.com

Jeden komentář u “Máte rádi romantiku? Z postele můžete rovnou do bazénu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *