Plastové bazény na zahradu

Podzemní Bazény Šulc

Možná už jste se rozhodli nechat si postavit zapuštěný bazén ke svému rodinnému domu a už se jen těšíte na teplé počasí. Abyste nebyli závislí jen na počasí, nechte si jej rovnou i zastřešit. Střešní konstrukce se dá dodělat i na hotový bazén. Jaké jsou přednosti zastřešení bazénu?

Delší koupání a vyšší bezpečí

Zastřešené zahradní bazény vám přinesou především prodloužení koupací sezony. Voda se v bazénu pod střechou rychleji ohřívá a nechladne tak rychle, jako když je bazén bez střechy. Můžete se koupat a plavat klidně od dubna do října. Rodiče malých dětí ocení při zastřešení bazénu pevnou konstrukci pro vyšší bezpečí. Ta zamezí při chvilce nepozornosti riziku náhlého pádu dítěte do bazénu. Pokud počítáte finance, můžete si koupit bazén i na splátky. Děti vám nevyrostou, než našetříte a odborníci vám předají při výběru kontakt na úvěrového specialistu.

Méně starostí s údržbou

Do zastřešených bazénů nepadá prach, pyly, suchá tráva, listí a jiné venkovní nečistoty. Odpadá neustálé čištění a úprava hodnoty pH, čímž ušetříte za bazénovou chemii. Do bazénu také neprší a můžete se koupat za jakéhokoliv počasí, stačí zatáhnout střechu. Podzemní Bazény Šulc jsou navíc s UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro údržbu vody bez chlóru. Jsou vhodné i pro malé děti, astmatiky a alergiky. Už žádné podráždění kůže, očí a horních cest dýchacích. Zničí se viry i bakterie a jednoduché organizmy se nemnoží.

Kupujte výhodně

Střecha bazénu se posouvá po kolejnicích a kvalitní materiál odolá působení času i UV záření. Její obsluha je snadná. Pokud chcete mít výhodný nákup navíc i bez starostí, vyhněte se složitému plánování. Pořiďte si zvýhodněné plastové bazény s příslušenstvím, a k tomu i jejich vybudování a zprovoznění. Ušetříte čas a získáte bazén za lepší cenu. Zdarma navíc získáte i antibakteriální rychleschnoucí osušku a lahev alsaského vína. První koupání tak budete mít čím oslavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *