Jak si poradit s výběrem zámkové dlažby?

Chcete zútulnit své bydlení a hledáte ideální druh venkovní zámkové dlažby? Na výběr máte z několika různých možností, přičemž každá přetvoří dvůr, příjezdovou cestu či chodníček okolo domu do jiné podoby. V článku najdete přehled základních druhů zámkových dlažeb a rady pro výběr té správné možnosti.

Jaký druh dlažby se bude na vašem pozemku vyjímat nejlépe?

Zámková dlažba může mít mnoho různých kombinací. Rozhodnout se můžete pro několik barevných variací i zpracování materiálu. Kromě klasické dlažby, kdy do sebe jednotlivé části perfektně zapadají, se stále větší oblibě těší volnější natural dlažba. Ta může mít podobu volně položených bloků v trávníku, případně vytvoření souvislého chodníku či plochy. V nabídce jsou světlé i tmavé varianty, takže výsledek perfektně zapadne k ostatnímu vybavení a zařízení. Při výběru typu dlažby pamatujte i na nezbytnou údržbu a zvolte si takovou, jaká se vám bude snadno udržovat.

Inspirujte se u jiných realizací

Krásná venkovní dlažba perfektně doplňuje celý prostor a vytváří příjemnou a zároveň funkční dekoraci. V případě, kdy nemáte jasnou představu o tom, jaký druh a vzhled dlažby by byl nejlepší, podívejte se na již provedené realizace venkovních dlažeb, kde najdete pořádnou porci inspirace. Lépe si tak prohlédnete, jak může vypadat výsledek. Když si daný model představíte na svém pozemku a porovnáte s jinými variantami, snadněji se doberete ke konkrétní volbě.

venkovní dlažba

Dlažba od profesionálů

Na stránkách firmy PRESBETON si můžete prohlédnout širokou nabídku dlažeb. A tu, kterou si vyberete, můžete zakoupit u některého ze smluvních prodejců. Podívejte se na seznam míst a zvolte si to nejbližší. Realizace vysněné zámkové dlažby je pak už jen kousek od úspěšného konce. Většinu nabízených dlažeb si můžete prohlédnout nejenom na internetu, ale i u zmíněných smluvních prodejců, kteří vám zcela jistě i poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *