Hranatý bazén je ozdobou každého pozemku. Proč právě ten?

Žádná zahrada není kompletní, dokud ji nezdobí opravdu kvalitní a prostorný bazén pro celou rodinu i přátele. Pokud chcete pořádat koupací párty, dovádět s dětmi a utužovat své zdraví, určitě potřebujete pořádné řešení od profesionálů. Jaký bazén vás zaručeně potěší?

Bazény na míru

Kvalita a odolnost

Když už se rozhodujete pro tak velký zásah do vašeho milovaného pozemku, rozhodně není radno podcenit ani jeden detail. Rovnou tedy zapomeňte na skládací produkty, které pořídíte za několik tisíc korun v Obi a podobných obchodech.

Vy totiž potřebujete hranatý bazén, jenž bude vyrobený přesně podle vašich přání. Spoustu chvály si zasloužily výrobky od známé společnosti Bazény Šulc, která je realizuje z odolného německého plastu. Ten po svém zapuštění do země vydrží poctivě sloužit po desítky a desítky let. Zároveň se stane ozdobou vaší zahrady a hravě si poradí s potřebami celé rodiny.

Hranatý bazén na míru

Co vše dokáže?

Na chvíli pomineme vzhled a zaměříme se na pragmatičtější otázku – co vše daný bazén dokáže. Chybět samozřejmě nesmí podbetonované schodiště s protiskluzovou úpravou, stejně jako solinátor (případně UV lampa). Díky tomu se dočkáte přírodní filtrace bez nutnosti koupat se v litrech chloru. Chcete prodloužit koupací sezónu a ochránit vodu před listím, větvičkami a podobnými nečistotami? Nezapomeňte si nechat vybudovat zastřešení.

Pokud se řadíte mezi náročnější zákazníky, zajisté oceníte celou řadu dodatkových pomůcek. Co třeba silný protiproud? Tepelné čerpadlo? Digitální dávkovač polymerů? Pásový vysavač Baracuda? Světla? Záleží jen na vás.

Nebudeme vás nudit nekonečným množstvím podrobností. Raději se mrkněte na webové stránky společnosti a podívejte se sami, jaké možnosti se před vámi otevírají. Zajisté vás překvapí příjemné ceny. A brzy tak může hranatý bazén být i na vaší zahradě.

Výroba bazénu na klíč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *