Terasový poklop může dokonale splynout s podlahou. Jak na to?

Terasa je místem klidu, relaxu a kochání se krásným okolím. Z toho důvodu musí nejen spolehlivě chránit, ale také nějak vypadat. Mnoho lidí má pod terasou schovaný úložný prostor, k němuž samozřejmě vede poklop. Jak zařídíte, aby daný vstup nijak nerušil jednotný vzhled dřevěné podlahy?

Terasový poklop

Řešení na míru

Zapomeňte na staré, těžké a neohrabané kovové poklopy, které najdete v letitých domech. V dnešní době si můžete snadno nechat vyrobit lehkou a elegantní variantu, již sotva uvidíte. V tomto ohledu je jasným důkazem například oblíbená Kovovýroba Dan Chudoba.

Zmíněná společnost je schopná vám vyrobit terasový poklop na míru. Vše funguje na základě konstrukce z pevného kovu. Ta je následně přikrytá dřevem a perfektně srovnaná s úrovní okolní podlahy. Nikde tak nic nevyčnívá ani neruší.

Velkou výhodou moderních poklopů je elektrický pohon, díky němuž se nemusíte neustále tahat s těžkým závažím. To ocení zejména starší lidé, ale i rodiny s menšími dětmi. Není to jen o komfortu, nýbrž i o 100% bezpečí pro všechny zúčastněné. V případě výpadku elektrické energie můžete samozřejmě poklop zdvihnout i vlastními silami. Samotné zavírání probíhá velmi pomalu, takže nehrozí skřípnutí.

Poklop na terase

Mrkněte se na fotografie

Určitě vás bude zajímat, jak dokáže poklop na míru splynout s podlahou vaší terasy. Stačí si otevřít webové stránky pod výše vloženým odkazem a ihned uvidíte fotografie z vybraného projektu. Sami se tak přesvědčíte, že vstup do úložného prostoru dokáže být téměř neviditelný.

Když už budete v tom, nezapomeňte si prohlédnout ani jednoduchý ceník. V něm se dozvíte, že cena takového řešení začíná na pouhých 24 000 Kč. Máte-li zájem o vychytaný poklop s pohonem, stačí se spojit se zmíněnými profesionály a domluvit si podrobnosti. Brzy se u vás zastaví a vše zařídí.

Poklop na terase epoklop.cz

Zdroj obrázků: danchudoba.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *