Beton je ideální materiál pro venkovní schody, ploty i dlažby

Jako materiál se beton osvědčil. Klasickým betonováním, na které jsou mnozí kutilové zvyklí, však nikdy nedosáhneme tak kvalitního, a už vůbec ne tak estetického výsledku, jak s použitím hotových betonových výrobků.

Betonová zahrada dnes rozhodně není nic negativního. Betonové výrobky zvelebují okolí našich domů i zahrady s vysokým estetickým výsledkem. Největší sortiment vyrábí PresbetonVýrobky z betonu velice vkusně upravují zpevněné plochy, poskytují různé funkční i dekorační prvky a věrně též imitují dřevo a kámen. Rozhodně se betonových výrobků nebojte ani ve chvíli, kdy si zakládáte na přírodním rázu bydlení či zahrady, a preferujete proto přírodní materiály. Betonové výrobky mají dlouhou životnost, bývají v podstatě bezúdržbové a nepotřebují nátěry, jak je tomu u dřeva – tohle vše je dělá velice ekologickými.

Venkovní schody na klíč

Pokud v okolí domu potřebujeme vyřešit převýšení pro pěší přístup, řešíme jej pomocí vybudování schodů. I tuto situaci nejjednodušeji vyřeší betonové výrobky. Venkovní schody z betonu koupíte v podobě hotových schodů a schodišťových stupňů, jež lze osadit do terénu, nebo se nabízí jako montované schodové systémy.

Důležitou součástí moderní architektury jsou dnes ploty

Betonové ploty, to jsou zejména betonové plotové tvárnice, které umožňují snadné vybudování podezdívek a plotových sloupků. Do nich se pak osazují různé plotové dílce. Může jít o kované ploty, plaňkové ploty, ale i moderní výplně z tahokovu či z plastu napodobujícího dřevo.

Bezúdržbová dlažba se snadnou pokládkou

V okolí domu, mnohdy však i na příjezdových cestách či zahradních chodníčcích, řešíme dlažbu. Pokládka dlažby z betonu je velice snadná. Zvládneme to i svépomocí. Presbeton dává zákazníkům k dispozici propracovaný postup, jak na ni. To výrazně zlevňuje cenu celé realizace. Betonové venkovní dlažby bývají navíc extrémně odolné, v podstatě opět bezúdržbové a samozřejmě vkusné. Nabízí vzhled i kvalitu bez kompromisu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *