Vyměňte staré balkony za nové lodžie

Na mnoha místech staré balkony dosloužily či dosluhují. Takovýto balkon je životu nebezpečný a vyžaduje výměnu. Výměna za lodžii je nutná i v případě, že chceme balkon zasklít.

Nové balkóny nebo lodžie nabízí nadstandard pro bydlení

Rozhodně to není jenom místo pro sušení prádla. Stále častěji se využívají i jako relaxační prostor. I na malý balkon se vejde jednoduché sezení. Též je to ideální místo k tomu, abychom si zde v létě vypěstovali bylinky, ale klidně i různé okrasné květiny či užitkové plodiny. Není problém si v květináči vypěstovat ani rajčata, papriky, či dokonce kanadské borůvky.

TIP: Znáte základní rozdíl mezi balkonem a lodžií? Mylné je, že lodžie musí být vždy zapuštěná a balkon předsazen. I lodžie může být předsazenou, vždy má však boční stěny.

Na montované balkony, samonosné balkony a lodžie se specializuje firma FiMont

FiMont se specializuje na montážní práce, stavbu nových lodžií, jejich prodloužení i výměnu balkonu za lodžii. Díky tomu je možné pak nechat lodžii i prosklít. Klasické balkony to neumožňují. Lodžie přitom nemusí být pouze zapuštěná. Konstrukce lodžií mohou být zapuštěné, polozapuštěné i předsazené. Lodžii tak lze vybudovat místo stávajícího balkonu. Na webových stránkách www.fimont.cz najdete informace o tvarech lodžií, založení lodžie i o zábradlích k lodžii, které firma nabízí.

S výměnou balkonů a nově vybudovanými lodžiemi se nejen zvýší komfort jednotlivých bytů, ale i celý bytový dům dostane nový vzhled. Celkově se díky tomu zvedne hodnota bytů v domě.

Lodžie od FiMont

Firma FiMont se na rekonstrukci a výměnu balkonů a lodžií specializuje již od roku 1998. Má bohaté zkušenosti a může se pochlubit prací na desítkách tisíc balkonů. Společnost se věnuje výhradně této činnosti a díky své specializaci dokonale rozumí tomuto řemeslu. Jako zákazníci pak dostáváte ten nejlepší produkt i ty nejlepší služby.

FiMont své služby nabízí po celé České republice i kdekoliv na Slovensku. Firmu reprezentují proškolení projektanti, statici i montéři. Specialitou je vlastní systém kotvení. Zvažujete rekonstrukci balkonů či jejich výměnu? Kalkulaci vám firma připraví zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *