Trápí vás horko? Klimatizace do bytu pomůže!

V létě mohou i v mírném klimatickém pásu teploty dosahovat více než třiceti stupňů. A i když se na krásné počasí po chladných zimních měsících těší snad každý, tropické vedro svědčí málokomu. Mnozí proto před pálícím sluníčkem utíkají do interiérů budov a za těch nejparnějších dnů vycházejí ven až k večeru, kdy teploty poleví. Ne v každém domě či bytě je však kýžený chládek.

V jakých nemovitostech je v letních měsících nejtepleji?

Vysoké teploty jsou častým problémem ve vyšších patrech. Vždy ale záleží především na termoizolačních vlastnostech konkrétní stavby. Nejčastěji jsou horkem sužováni majitelé panelákových bytů a půdních vestaveb, nepříjemné klima se ale může vytvořit i v novostavbách. Problematické podmínky se mohou za tropického počasí objevit dokonce i v přízemních a suterénních bytech ve starších cihlových domech a v rodinných domcích. Větrání často nepomáhá, někdy dokonce situaci zhoršuje. Jediným účinným řešením v takových případech je pořízení domácí klimatizace.

Proč domácí klimatizaci zaručeně oceníte?

Domácí klimatizace vám doma zajistí přesně takovou teplotu, jakou si sami zvolíte. To ale není její jediná výhoda. Klimatizace do bytu také snižuje vlhkost vzduchu, což je velkou výhodou zejména v objektech, kde se na stěnách sráží vlhkost. Pořízením klimatizace do domu po babičce nebo do suterénního bytu tak výrazně snížíte riziko vzniku plísní. Dalším přínosem domácí klimatizace fakt, že dokáže vyčistit vzduch v místnosti. Výrazně tak omezuje množství bakterií, pylů a dalších škodlivých látek, což ocení zejména alergici a astmatici. Pokud si chcete dopřát opravdu příjemné životní podmínky a čistý vzduch, obraťte se na společnost ENCOFA. Ta nabízí spolehlivé výrobky známých značek a její pracovníci vám ochotně pomohou najít optimální řešení přesně pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *