Dřevěné kuchyně z masivu jsou praktické a elegantní

Když si pořizujeme nové bydlení, klademe velký důraz na jeho zařizování. U novostaveb řešíme často vše od podlahové krytiny a malby na stěnách přes nábytek až po sebemenší detaily a doplňky. U bytu nebo domu ve starší zástavbě postupujeme dle jeho stavu a vybavení; dřevěné podlahy i terasu lze relativně snadno zrenovovat, můžeme si zamilovat i některé kousky nábytku, které zbyly v interiéru po původním majiteli. Nicméně jen málokdy si chceme nechat původní kuchyň.

interiér_kuchyně_inspirace_PR

Ti, kdo rádi vaří, potřebují kuchyň přesně podle svých představ

Do nové kuchyně se vyplatí investovat zejména těm, kdo rádi vaří a minimálně o víkendu si připravují oblíbené pokrmy doma. Každý vášnivý kuchař potřebuje dostatek nádobí i skříňky a poličky, do kterých ho může uložit. A také dostatečně velkou pracovní plochu, na níž se mu bude dobře krájet suroviny i vyvalovat těsto. Ideální je oslovit profesionální kuchyňské studio a nechat si zhotovit kuchyň přesně podle svých představ, ve které bude příprava každého pokrmu opravdovým potěšením. Inspiraci najdete v článku “Jak na návrh a rekonstrukci kuchyně“.

Dřevěné kuchyně z masivu se hodí do každého interiéru

Pro moderní kuchyně z masivu je typický přirozený vzhled, díky kterému budou ozdobou každého domu i bytu. Dřevo je navíc přírodní materiál z obnovitelných zdrojů. Pokud se rozhodneme pro pořízení dřevěné kuchyně, zachováme se k životnímu prostředí mnohem šetrněji, než kdybychom sáhli po jeho imitaci. Vybrat si můžeme ze široké škály evropských i exotických dřevin. A ti, které ani množství odstínů dřeva z různých stromů neuspokojí, mají možnost výběru z různých barevných mořidel.

Dřevěné kuchyně na míru jsou ideálním řešením i do místností atypického tvaru

Kuchyně na míru jsou nejlepší možnou volbou ve všech domech a bytech. V asymetrických nebo maličkých kuchyních jsou ale mnohdy jediným možným řešením. Lze je vyprojektovat tak, aby přesně kopírovaly zdi svírající neobvyklé úhly nebo maximálně efektivně využívaly každý centimetr místa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *