Se stěhováním firmy Vám pomůže firma Podrazil

stehovani-firem_podrazil_PR

Stěhování do nového bytu nebo domu nejspíše zvládnete za pomocí známých či kamarádů. Pokud se Vám však blíží termín stěhování celé firmy, bez profesionálů se většinou neobejdete. Stěhování firmy za pomocí stěhovací firmy Vám zajistí snadné přesunutí veškerého nábytku, zařízení a vybavení. Nemusíte se přitom obávat, že by se chod Vaší společnosti zastavil na výrazně dlouhou dobu.

Služby stěhovací firmy na vysoké úrovni

Stěhovací firma Stěhování Podrazil koordinuje stěhování firem v rámci celé České republiky, ať již po Praze nebo i menších lokalitách. Firma disponuje kvalitními stěhovacími vozy a profesionální partou pracovníků, kteří Vám zajistí bezstarostné stěhování. Kromě stěhovacích vozů můžete počítat se stěhovacími trezory, které obstarají převoz i těch nejcennějších dokumentů. Speciální přepravu můžete také čekat u uměleckých předmětů nebo PC sestav. Kromě toho Vám stěhovací firma s dlouholetými zkušenostmi zaručí monitorování celého průběhu stěhování. Veškeré stěhování je navíc pojištěno do 10 000 000 Kč s další možností připojištění.

Jak stěhování firmy probíhá?

Prvním krokem je rozhodně domluvit si u stěhovací firmy termín. Stěhování Podrazil poskytuje stěhování nonstop, tudíž stěhování si můžete zařídit i o víkendu, kdy Vaše firma není stoprocentně v provozu. Před stěhováním můžete očekávat prohlídku v místě firmy, a to zcela zdarma. Vypracování harmonogramu stěhování i konečné cenové nabídky je také samozřejmostí. Cenová nabídka je vytvořena zcela individuálně a zahrnuje veškeré Vaše požadavky a přání. O definitivním rozmístění předmětů rozhodujete Vy sami. Organizace celého stěhování je v režii stěhovací firmy, tudíž pro Vás v tuto chvíli veškeré starosti končí. Nakonec si nemusíte lámat hlavu ani s úklidem, protože služby spojené se stěhováním obsahují i finální úklid a montáž přemístěného nábytku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *