Potřebujete podlahy pro sportoviště nebo kulturní dům? Podívejte se na 2 tipy, které jsou nadčasové a ekologické

Budete realizovat výběr odolné podlahy pro sportoviště, taneční sály, kanceláře či školní tělocvičny? Podívejte se na naše tipy, se kterými to bude úplná hračka.

Tradiční postup prověřený generacemi

Pro prostory, jako jsou školní tělocvičny, sokolovny, taneční sály, kanceláře, kulturní domy, divadla a další zastřešená místa, se nejlépe hodí generacemi prověřené parketové podlahy. Jedná se o tradiční postup, který je ověřený desetiletími zkušeností a bezpočtem odehraných míčových her či dalších sportů. Parkety vydrží dlouho krásné i v prostředí kulturních domů nebo malých divadel.

Masivní parkety jsou cenově dostupné a ekologické. Klíčová je ovšem nejen kvalita dřevěného materiálu, ale především kvalita odvedené práce při pokládce podlahy. Zde je potřeba se obrátit na specializovanou firmu.

Renovace podlahy zajistí úsporu

Možná již máte na starost sportoviště, které by potřebovalo menší, nebo větší opravy podlahové krytiny. Tam se jednoznačně hodí sportovní podlahy. Renovace parketové podlahy a následné nanesení kvalitních laků, například od přední švédské značky BONA, se provádí po domluvě. Vždy je potřeba, aby se na stav podlahy nejdříve přijel podívat specializovaný technik, a poté vám firma stanoví cenovou nabídku. Renovovaná podlaha poté opět vydrží dlouhé roky krásná a pevná.

Nová podlaha pro sportoviště je zárukou na dalších mnoho let

Je podlaha na vašem sportovišti nebo kulturním centru neopravitelná, či máte na starosti nově vybudovaný prostor? Dřevěné parkety jsou po dlouhá léta prověřenou variantou. Nejen, že se z nich neuvolňují nebezpečné látky, jaké byly prokázány u podlah z uměle vytvořených materiálů, ale dřevo je výborný tepelný izolant a také vydrží i velkou zátěž. Dřevěné parkety jsou ekologická varianta podlahy, která vám vydrží po další generace.A co vy? Už víte, jaký materiál použijete? Více informací naleznete www.parketcentrum.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *