Milovníci nožů a čepelí, zbystřete!

Zajímáte se o nože a čepele? Jste zručným kutilem, kuchařem, ševcem, zkrátka bez kvalitního nože se při své profesi neobejdete? Pak byste neměli chybět na výstavě nožů PVN, která se uskuteční osmého prosince na Novoměstské radnici v Praze!

Datum 8. 12. tohoto roku by si do svého diáře měli zaznamenat nejenom ti, kteří chtějí krájet nožem ostrým jako břitva. Ale i profesionální nožíři, tedy ti, kteří se výrobou nožů živí. Stejně tak ovšem ti, již touží po tom vyrobit si svůj vlastní nůž.

Ojedinělá výstava nožů

Na Novoměstské radnici v Praze proběhne ojedinělá předvánoční pražská výstava nožů PVN (na internetu hledejte pod odkazem výstava nožů Praha). Od deseti do sedmnácti hodin odpoledne se za vstupné ve výši 120 korun budete moci kochat pohledem i dotekem těch nejkvalitnějších nožů a břitev světových značek.

Vyrobte si vlastní nůž

Partnery akce je e-shop Jatagan.eu specializující se na prodej nožířské oceli, materiálů na výrobu střenek stejně jako sedlářských potřeb. V nabídce tohoto renomovaného e-shopu však najdete i exotické materiály z celého světa, jež zcela jistě využijte při výrobě vašeho osobního nože nezávisle na tom, zda jste profesionálním nožířem či nadšencem laikem s touhou vyrobit si vlastní nůž.

Výroba nožů od A do Z 

Dalším partnerem je server Knife.cz, portál, jenž jak profesionály, tak i fandy informuje o novinkách ze světa kovářství i nožů. Na portálu, prostřednictvím kterého můžete nakupovat i prodávat, najdete spoustu informativních článků i zasvěcených diskusí na různá témata. Stejně tak ovšem i užitečné odkazy a kontakty na šikovné kováře a nožíře. 

Informace ze světa

Další inspirativní online magazín o nožích a kovářství najdete na adrese Europeanblades.com. Ten je sice v angličtině, ale zato plný nožířských a kovářských novinek ze světa. A i tento magazín je partnerem výstavy. Stejně jako Novoměstská radnice Praha, jež výstavě propůjčila důstojné prostory. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *