Kupovat gril v zimě? Dobrá volba, protože jsou grily v akci!

Málokdo z nás nyní přemýšlí nad letním grilováním na sluncem zalité zahradě. Přitom právě teď je možné pořídit grily v akci. Připravte se na letní sezónu již nyní! A mimochodem, ve výprodeji jsou i zahradní krby a ohniště. Veškeré potřeby, které vám pomohou připravit si něco dobrého na zub.

Slovem gril označujeme opravdu širokou škálu výrobků od levných přenosných grilů až po ty drahé a luxusní. Výprodej grilů v e-shopu Avenberg.cz nabízí grily obou těchto kategorií. Jaká bude lépe vyhovovat vám?

Grilování

Levné grily za hubičku

Rádi byste si připravili grilované maso nebo sýr či zeleninu, ale nechce se vám utrácet velké peníze? Toužíte po snadno přenosném grilu, který si s sebou můžete vzít třeba i na dovolenou? Tyhle levné grily se dají sehnat i pod tisícovku. Obvykle jde o grily na dřevěné uhlí, které prostě postavíte tam, kde se vám to zrovna hodí, zatopíte v nich a připravíte si jídlo. Po použití je zase sbalíte a uklidíte do sklepa.

Velmi jednoduché je například použití stolního grilu NOVITA s elektrickou ventilací. Ventilace je poháněna bateriemi, díky ní je ale gril téměř bez zápachu a kouře. Velmi snadno se také umývá. S tímto grilem není problém si připravit grilovaný pokrm klidně i na balkoně v bytě.

Zdroj: avenberg.cz

Luxusní grily za dobré peníze

Jestliže grilování holdujete trochu více a chcete si pořídit pořádný gril, podívejte se do kategorie velkých grilů. I ty jsou nyní v akci. Stojí kolem deseti tisíc korun, na druhou stranu s nimi grilujete s veškerým komfortem. Třeba takový plynový nerezový BBQ gril CHICAGO má nerezový panel s ovládacími prvky. Disponuje šesti plynovými hořáky, na nichž připravíte pomalu pečenou krkovičku i ribsy. Dá se použít rovněž na přípravu omáčky nebo přílohy v hrnci a pánvi. Na takovém grilu tedy připravíte pokročilý pokrm.

Neváhejte a využijte výprodej grilů, ať jste připraveni na příští letní sezónu.

Zdroj: avenberg.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *