Kuchyň jako stavebnice? To je kuchyň sektorová!

Kuchyně na míru v pravém slova smyslu? Zvolte sektorovou! Nejenže hodně ušetříte, aniž byste museli slevovat z kvalitativních či estetických nároků na moderní kuchyň 21. století, ale především si ji sami navrhnete a rozmístíte. 

O kuchyni se říká, že je srdcem domova. Každé srdce ale musí dobře tlouct, jinak se bude zadrhávat. Proto si dejte na čas s jejím zařizováním. Mějte na paměti, že každý spotřebič, talířek i miska v ní musí mít své pevné místo. Toho se nám bohužel v případě unifikovaných kuchyňských linek, s nimiž se setkáváme v nabídce mnohých kuchyňských studií, však mnohdy nedostává. To také většinou zjistíme až poté, co se v kuchyni začneme zabydlovat. To si pak řekneme, že příště to uděláme jinak, a místo kompletní kuchyně si pořídíme kuchyni sektorovou. Vysvětlíme vám proč. 

Klasická kuchyně? Ne, sektorová!

Hlavní výhodou sektorové kuchyně je její variabilita. Tuto kuchyň si totiž sami složíte doslova a do písmene jako stavebnici. Svobodně a bez žádných omezení. Řídit se budete moci jen svými prostorovými možnostmi, rozmístěním instalatérských potrubí a svým vkusem. Vy sami tak budete autorem své vlastní kuchyně na míru. Praktické a vzrušující zároveň! A především cenově dostupné.

Variabilita sektorové kuchyně

Zřejmě jste již pochopili, že sektorová kuchyně je kuchyně sestavená z jednotlivých sektorů, kuchyňské linky, zásuvek a skříněk. Ty si jednoduše sestavíte dle potřeb, vkusu či prostorových možností. Sektorová kuchyňská linka je proto ideálním řešením jak do malých garsonek, tak do prostorných rodinných domů. Navrhnete si ji buď přímo sami, nebo s pomocí odborného personálu.

Hrajte si

K sestavování sektorové kuchyně můžete přistoupit jako dítě při skládání kostek. Jednoduše rozmístíte jednotlivé skříňky a zásuvky a kuchyňská linka bude na světě. Dáte-li si na čas a se svým vlastním návrhem si trochu pohrajete, může se pod vašima rukama zrodit neotřelá kuchyň, která se stane vizitkou vašeho domova.

Obraťte se na profesionály

Druhou možností je svěřit tento úkol profesionálům. V brněnském kuchyňském studiu Gabon vám navrhnou moderní kuchyni i s veškerými spotřebiči. Z odolných materiálů, které vám nějaký ten rok vydrží. Omezením samozřejmě není ani styl. Dopřát si můžete kuchyň moderní i rustikální. Tím, kdo si diktuje, jak jeho kuchyně bude vypadat, jste jenom vy samotní. Tak neváhejte. Kuchyni snů můžete mít na dosah!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *