Domácí pohoda ukrytá v detailu. Dekoračních polštářů prostě není nikdy dost

Vdechněte svému bydlení novou energii a vytvořte v něm příjemnou atmosféru opravdového domova. S polštářky v nádherných motivech to půjde jedna radost. Pokud máte rádi barvy a vzory, určitě se do nich zamilujete na první pohled.

Polštáře a polštářky povlečené do jedinečných povlaků různých barev a vzorů jsou výrazným dekoračním prvkem každého příbytku. Navíc jsou praktickým pomocníkem, který může zdobit vaše místnosti nebo třeba i terasy. Vhodně zvolený polštář dodá hřejivost i do minimalistického interiéru a snadno zjemní ostré hrany nábytku. Stačí si vybrat vhodný povlak na polštář z neobvyklého materiálu nebo s unikátním motivem a kouzlo místnosti se projeví v celé své kráse. Dekorační polštáře jsou originálním kouskem bytového doplňku. Mohou se aranžovat na pohovkách, lavicích, židlích, postelích, lehátcích a křeslech v domě i na terase, dají se používat jako podlahové i okenní polštáře. 

Polštářky pro komfort a pohodu

Nádherné polštářky v půvabné kombinaci pastelových barev dodají každé místnosti výjimečný nádech útulného domova. V jarním a letním období mohou dekorační polštáře a povlaky na polštáře proměnit nejen vaše pokoje, ale i terasu, balkon či zimní zahradu na hotovou oázu vyzývající k odpočinku. Pak už vám stačí jen oblíbená knížka, šálek kávy či čaje, nebo sklenka vína. Můžete si v klidu a tichu vychutnat pohodu v záplavě krásných a měkkých polštářů. Jednobarevné bavlněné povlaky na polštářky můžete mezi sebou volně kombinovat. Jemné či výrazné odstíny dvou až tří barev vypadají jedinečně. Právě jednobarevné bavlněné povlaky na polštáře jsou velmi oblíbené. 

Polštářky plné fantazie

V nabídce je i mnoho designových povlaků z různými motivy. Povlak na polštářek tvoří ideální doplněk do interiéru. Stačí mít jen výplňový polštář a na něm lze povlaky pravidelně měnit podle ročního období, tematických svátků, nebo podle nálady. Povlak je snadné přizpůsobit každému interiéru. V e-shopu Goldea si jistě vyberete. Pokud vám nevyhovuje některý z nabízených 9. rozměrů, můžete si je nechat ušít na míru. Povlaky na polštáře neslouží jen jako dekorace, ale také pro zpříjemnění kvalitního spánku. Právě pro každodenní spánek jsou určeny bavlněné povlaky na polštáře, ušité v české dílně ze 100% bavlněného plátna. Vyberte si svůj povlak na polštářek

Jeden komentář u “Domácí pohoda ukrytá v detailu. Dekoračních polštářů prostě není nikdy dost

  1. Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jaký polštář by jste doporučila na léto? Moc děkuji. Erika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *