Barové židle a pulty jako stylový i praktický doplněk do domácnosti či kanceláře

barove_zidle_a_pulty_PR

Barové židle a pulty dávno nejsou jen součástí baru, kavárny či atypického interiéru. Vyvýšené sezení ozvláštní kuchyni či jídelnu, hodit se může také na terasu nebo k altánu a překvapivě poslouží i v kanceláři. Jak je využít a kombinovat, pokud se vám tento originální styl líbí?

Malá kuchyň? Nevadí!

Trápí vás malý prostor v kuchyni a není kam umístit jídelní stůl? Do menších domácností můžete využít barový pult a vysoké barové židle. Výhodou pultů je jejich možnost umístění ke stěně či k oknu. Osoby nesedí naproti sobě, ale vedle sem, čímž vznikne zajímavý dojem. A to nejdůležitější? Ušetříte hromadu místa. Užijte si ranní kávu či večerní sklenku vína u barového stolku. Třeba i s výhledem z okna.

Napravte sedavé zaměstnání

Celý den při práci na počítači sedíte? Napravte bolavá záda, postůjte. Stání je nejen ve firmách čím dál populárnější – aby také ne, když uleví od bolesti zad a krční páteře. Právě v tomto případě nahradí pracovní stůl ten barový. Vyvýšený barový stůl je ideální, pokud chcete u práce stát. Vyberte si takový, která vám padne. Nezapomeňte v případě potřeby podložit monitor či notebook tak, aby obrazovka byla v úrovni vašich očí.

Domácí bar? Jedině s barovým sezením

Milujete zábavu a často hostíte své přátele a známé? Možná nastal ten pravý čas vykouzlit doma barový koutek. Vitrína, bar a barový pult s posezením ozvláštní společenský prostor doma i v reprezentativní kanceláři. Barový kout působí elegantně a zároveň reprezentativně. Kde jinde skladovat investiční lahve nebo oblíbené pití? Máte-li odvahu a chcete bydlet po svém, rozhodně stojí za to vybudovat si vlastní stylový bar.

V prostorné kuchyni se neztratí ostrůvek

Pracovní kuchyňské ostrůvky jsou určeny pro větší prostor. Pokud zvolíte vyvýšený ostrov s pracovní plochou, můžete k němu rázem přidat barové židle. Místo pro snídani, oběd i večerní posezení s oblíbeným drinkem je hotovo. Pokud je ostrůvek nižší, nevadí. Nabízí se celá řada řešení, jak barový pult napojit na nižší plochu ostrůvku. 

A kam ještě můžete umístit neotřelý způsob stolování – barový pult se židlemi? Třeba i na zahradu, terasu či k altánu nebo venkovní kuchyni. Nebojte se experimentovat, i zvýšené posezení splní svůj účel a ozvláštní jakýkoliv prostor. Přesvědčíte se?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *