Při výběru plastových oken se zaměřte na jejich profily!

Vybíráte okna pro svou novostavbu? Nebo nevyhovující stará okna měníte za nová v rámci rekonstrukce? V obou případech zvažte moderní okna plastová!

Při stavbě rodinného domu okna patří mezi prvořadá témata, kterými je třeba se zabývat. Spolu s výběrem dveří a podlah. Na první místo často stavíme otázku finanční, což bohužel mnohdy nebývá správná cesta. Zejména na oknech se rozhodně nevyplácí šetřit. Z estetického hlediska spolu s dveřmi domu dávají tvář. A do značné míry určují, zda bude dům působit solidně, nebo lacině.

pgokno_cz

S kvalitními okny ušetříte za energie

Na správném výběru oken však závisí i výše našich budoucích plateb za energie. Kvalitní okna dobře zvukově i tepelně izolují. A tím šetří náklady na energie. Důležité však je i hledisko bezpečnostní. Kvalitní okna bezesporu výrazně snižují riziko vloupání do objektu. A na základě jakých parametrů ta kvalitní okna poznáme? 

Vybíráme okna

Co se materiálu týče, na trhu se v podstatě setkáme se čtyřmi typy oken. Hliníkovými, dřevěnými, dřevěnými eurookny a okny plastovými. Ta jsou v současné době díky jejich cenové dostupnosti a dlouhé životnosti vůbec nejpoužívanější. Ještě donedávna výrobci nabízeli výhradně bílá plastová okna, která obzvláště v historických budovách působila jako pěst na oko. Dnes naštěstí jsme o poznání dále a plastová okna napohled nerozeznáte od oken dřevěných i hliníkových.

Plastová okna Plzeň vhodná do všech interiérů

V nabídce renomované plzeňské firmy PGOkno zabývající se výrobou špičkových oken a dveří z plastu (na internetu hledejte pod odkazem výroba plastových oken Plzeň) dokonce najdete více než osmdesát barev a dekorů vhodných prakticky do všech budov a interiérů. U oken však samozřejmě nejde jen o jejich vzhled. Kvalitní okna musí disponovat i dobrými zvukovými a tepelně izolačními vlastnostmi zaručujícími, že rodina nepřichází o draze zaplacené teplo.

Šetřete energiemi a chraňte svůj majetek před zloději

I tento požadavek plastová okna Plzeň plní na výbornou. K jejich výrobě se totiž používá špičkových německých profilů Kömmerling, které momentálně jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí. Přinášejí nejenom nejvyšší možnou kvalitu, ale i znatelnou úsporu energie a ochranu proti hluku. Okna s profily Kömmerling však jsou také v podstatě nedobytná, a jako taková představují efektivní ochranu proti vloupání. Plastová okna Plzeň zkrátka v mnoha ohledech jsou správnou volbou.

Obraťte se na odborníky

Firma navíc nabízí řešení pro každého. Vybírat můžete ze třech řešení vhodných pro různé typy nemovitostí (standard, poměr cena/kvalita, top řešení). Konkrétní řešení právě pro vaši nemovitost doporučujeme konzultovat s odborníky. Více informací hledejte přímo na stránkách společnosti www.pgokno.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *