Potřebujete přístřešek na dřevo? Zkuste skladový kontejner

kontejner3m_kovobel_cz_PR

Možná vás před časem ani nenapadlo, že byste se ještě někdy vrátili k topení dřevem. Ale bude další topnou sezónu ještě k dispozici plyn? Ke dřevu se plánuje houfně vrátit obrovské množství lidí, avšak ti rovněž řeší, kde jej budou skladovat. Skvělým řešením je skladový kontejner, který poslouží i jako přístřešek na dřevo.

Skladový kontejner rozhodně nemusí sloužit jenom firmám. Je vynikajícím řešením na chaty a chalupy, kde nám chybí zázemí pro bezpečné uskladnění nářadí i materiálu. Též se hodí na zahrady pro stejné použití. Tyto kontejnery jsou skládací, a není proto problém je převézt. Rozhodně si nebudete muset najímat kamion pro nadrozměrnou přepravu. Výroba kontejnerů firmou Kovobel je přizpůsobená univerzálnímu použití i snadné přepravě. Jednoduše se montují i demontují.

Na co vše se skládací kontejnery hodí?

Mohou být používány firmami, živnostníky i soukromými osobami. Jsou vhodné jako skladovací kontejnery i mobilní sklady. Využít je lze i pro self-storage. Poslouží coby levný přístřešek na auto, též na uskladnění motocyklů, kol i většího sportovního vybavení. Uplatnění nachází jako přístřešek na zahradu, ale i místa pro uskladnění popelnic či přístřešek na dřevo. To je zrovna nyní aktuální, protože nás čeká sezóna příprav na nastávající topní sezónu.

Jak využít skladový kontejner pro skladování dřeva?

Pokud potřebujete uskladnit naštípané dřevo tak, aby na něj nepršelo, ale pořád dobře vysychalo, hodí se použití přístřešku bez jednoho z bočních panelů. Kdo potřebuje dobře uskladnit dřevo již suché, či třeba chce s předstihem nakoupit dřevěné brikety a pelety, dokud ceny nestoupnou více, má možnost je skladovat ve zcela uzavřeném kontejneru. Kovový přístřešek na dřevo může mít dřevěnou nebo ocelovou podlahu. Volba je vždy na zákazníkovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *