Okrasné kameny do interiéru i exteriéru

Rádi zvelebujete svůj domov? Chcete žít v prostředí, které má punc jedinečnosti? Dekoračním prvkem, který nabízí nepřebernou škálu možností použití, jsou dekorativní kameny.

Výrobky z kamene mohou vaší zahradě dodat tajemný i luxusní vzhled

S využitím vhodných prvků můžete svou zahradu snadno proměnit v nádherný park s oblázkovými pěšinkami. Pro jejich realizaci je ideální tzv. kačírek. Líbí se vám na terase dlažba z přírodního kamene? V skrytu duše toužíte po tajemných zákoutích s malebnými skalkami ukrytými za keři a pod korunami stromů? Chcete, aby vaše zahradní jezírko zdobily nádherně vzorované oblázky? Zahradní kameny vám pomohou k dosažení kýženého výsledku.

Okrasné kameny

Vneste do interiéru přírodní prvky

Přemýšlíte, jakým neotřelým způsobem povznést vzhled své provozovny, hotelu či restaurace? Dekorativní kameny můžete směle využít i v interiéru. Pokud v kanceláři, pracovně nebo hale umístíte solitérní kameny, dodáte jí luxusní vzhled. Monolity a kamenné schody a sokly jsou dnes hojně používané nejen v atriích hotelů a kancelářských budov. Pokud jsou navíc doplněny zelení, vnášejí i do strohé moderní architektury přívětivý dotek přírody.

Pozvedněte své bydlení na novou úroveň

Připadá vám, že váš byt potřebuje radikální změnu? Přejete si oživit jeho vzhled? V kterékoli místnosti se budou skvěle vyjímat skleněné nádoby s přírodními nebo, toužíte-li po opravdu originálním řešení, barevnými skleněnými kamínky. Na volné plochy můžete umístit kamenné solitéry. Skvěle budou vypadat okrasné valouny nebo křemeny. A zadní stranu kuchyňského pultu, která směřuje do obývací části místnosti, k nepoznání promění kamenný obklad.

Jak využít skleněné kameny?

Máte rádi barvy? Poskládejte ze skleněných kamenů pestré mozaiky. Fantazii se meze rozhodně nekladou. Hrajte si a oživte váš domov nebo provozovnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *