Novostavby Praha – bydlete ve svém

Pokukujete po vlastním bydlení? Pak nasměrujte svoji pozornost na nové byty v Praze, v části Klamovka. Zde vznikl nový projekt Vilapark Klamovka, který se díky své skvělé poloze řadí mezi nejatraktivnější pražské rezidence. Co nabízí? Třeba domov v klidné přírodě se skvělou dostupností do centra. A také jedinečné výhledy na Prahu.

Vilapark Klamovka

Nové byty Praha 5 – kupte si vlastní domov

Vilapark Klamovka (https://vilaparkklamovka.cz/) poskytuje blízké bydlení u historického centra Prahy a nabízí bezprostřední sousedství s přírodou. Tento komplex tvoří viladomy o 117 bytech včetně penthousů s terasami v posledních patrech. Vilapark se řadí mezi rezidenční projekty patřící do portfolia společnosti Metrostav Development. Ten rozdělil nové domy na dvě různé části, z nichž každá je trochu jiná. Obě ale nabízí to nejlepší z dané lokality, a sice moderní bydlení pro páry nebo rodiny s dětmi blízko přírodě, s fantastickým výhledem, vynikající občanskou vybaveností, sportovním a kulturním vyžitím a v neposlední řadě i skvělou dostupností do centra.

Vilapark Klamovka s terasou

Nové byty Praha – investujte výhodně

První dům poskytuje jedinečný výhled do krásného parku s panoramaty Prahy, v této části se tedy bude líbit těm, kteří milují velkoměstské byty, zároveň ale s maximem soukromí. Druhý dům zase poskytuje dokonalé žití v zeleném ráji, protože stavba je orientovaná do klidné zahrady. Nabízí tak soukromí a klid, což ocení zejména rodiny s dětmi. Okolní pozemky poskytují bezpečný prostor i pro děti, které si zde budou hrát. Zároveň, pokud hledáte místo pro piknik, který byste si užili s přáteli, pozvěte je na Klamovku ke svému novému bydlení. Tyto novostavby představují moderní generaci domů, kde se snoubí vše, co lidé očekávají. Naskýtá se vám jedinečný výhled směrem na město i do krásného parku plného zeleně a barev. Záleží jen na vás, jestli toužíte sledovat puls Prahy, nebo vás spíš klidní zenová atmosféra přírody.

Zdroj obrázků: metrostavdevelopment.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *